Область грипує

За інформацією Державної установи «Чернігівський обласний лабораторний центр МОЗ», стан захворюваності на грип та ГРВІ характеризується перевищенням епідемічного порогу у Бахмацькому, Бобровицькому, Борзнянському, Ічнянському, Козелецькому, Куликівському, Ніжинському, Носівському, Ріпкинському, Семенівському, Талалаївському, Сновському районах та в Прилуках. В обласному центрі захворюваність на 12,8% нижча за епідемічний поріг.


Станом на понеділок, 10 лютого, призупинено освітній процес у 138 загальноосвітніх навчальних закладах Бахмацького. Бобровицького, Бортнянського, Городнянського, Ічнянського, Козелецького. Коропського. Менського, Носівського. Прилуцького. Семенівського. Сосницького. Чернігівського районів, міст Ніжин. Прилуки та Чернігів.

Медики наголошують - задля запобігання захворюваності на грип та ГРВІ варто дотримуватися правил особистої гігієни. не відвідувати місця масового скупчення людей, а при перших ознаках захворювання варто залишатися вдома та проконсультуватися зі своїм сімейним лікарем.

«Деснянка» №7 (794) від 13 лютого 2020

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: грип, Деснянка

Добавить в:


ЦентрКомплект