Нормовен

ОТГ випускають свої газети

На Чернігівщині об’єднані територіальні громади починають приділяти більше уваги висвітленню своєї діяльності. Для цього деякі ОТГ почали випускати свої інформаційні бюлетені, які роздають жителям громади безкоштовно.Вже в кожної громади є свій сайт та інформаційна сторінка у Facebook. Та все це – електронні засоби масової інформації, до яких більшість жителів громади в сільській місцевості не мають доступу, бо в переважній більшості це люди пенсійного віку, тому й вирішили створювати такі безкоштовні інформаційний бюлетені для жителів громади.

Першопрохідцями в цій справі стали Вертіївська, Кіптівська, Мринська, Менська та Носівська об’єднані територіальні громади. Цьогоріч до них приєдналася ще й Гончарівська ОТГ.

Випускають інформаційні бюлетені один раз на місяць і безкоштовно поширюють серед жителів громади. У своїх інформаційних газетах громади розповідають мешканцям про події, які відбуваються у ОТГ, новини, плани та рішення.

Марія Пучинець, «Чернігвщина» №2 (767) від 9 січня 2020

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: ЗМІ, громади, ОТГ, газети, Вертіївська ОТГ, Кіптівська ОТГ, Мринська ОТГ, Менська ОТГ, Носівська ОТГ, Гончарівська ОТГ, Пучинець, Чернігвщина

Добавить в:


ЦентрКомплект