• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Теплий грудень заважає встановлювати ковзанку на головній площі Чернігова


Теплий грудень заважає встановлювати ковзанку на головній площі Чернігова

19 грудня, в День Святого Миколая, на Красній площі відбудеться урочисте відкриття Головної ялинки та ковзанки, яка розташована поряд. Саме з цього моменту у Чернігові офіційно розпочинаються новорічно-різдвяні святкування, які традиційно закінчуються на Старий Новий рік 13 січня.

За декілька днів до відкриття, на головній площі Чернігова кипить робота. Аномально теплий грудень не дає робочим облаштувати ковзанку.

Читайте також:

19 грудня, о 18.00 - відкриття Казкового містечка

«Ми щодня трудимося, але нам дуже заважає погода – то дощ, то туман. Оптимальна температура для ковзанки +5 градусів і якщо немає опадів. А на вулиці он яке сонце світить і температура майже 10 тепла. Якби хоч трохи понизилася температура, нам би було краще працювати. Ковзанка повністю готова, але через температуру на вулиці вода зверху не може повністю замерзнути», - розповів журналісту Gorod.cn.ua директор Центрального парку культури та відпочинку Володимир Хольченков.

За його словами, цього року вартість на прокат ковзанів становить:
дорослі – 70 гривень,
дитячі – 60 гривень (це на 10 гривень більше в порівнянні з минулим роком).

Дітьми вважаються особи зростом до 150 см.


«Ми провели моніторинг по всій Україні. В Чернігові будуть найнижчі ціни на прокат ковзанів. До речі, для маленьких відвідувачів цього року ми закупили гарні чеські ковзани на двох полозах. Дорослі ковзани також обновили цього року», - уточнив він.

Ковзанка буде працювати щодня з 10.00 до 22.00. Однак, час сеансів може змінюватися у зв’язку з технічною необхідністю. Одночасно перебувати на ковзанці може не більше 100 осіб.
Також цього року, як і минулого, для малечі, яка не вміє кататися на ковзанах, ввели додаткову послугу – фігура «Пінгвін» – тримаєшся за спеціальні ручки з боків, відштовхуєшся і котишся. Прокат «Пінгвіна» - 100 грн.Володимир Хольченков зазначив, що діти учасників АТО/ООС можуть кататися на ковзанці безкоштовно.
Планується, що ковзанка на Красній площі буде працювати до кінця лютого.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: ковзанка, Хольченков

Добавить в:
 
 


Центр Комплект