Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Леонід Яковишин вручив грошову премію бобровицьким чемпіонам


Home net

Леонід Яковишин вручив грошову премію бобровицьким чемпіонам

По 25 тисяч гривень отримали спортсмени з Бобровиці Роман Макаренко та Максим Власов від Героя України, генерального директора ТОВ «Земля і воля» Леоніда Яковишина. Нещодавно хлопці під час турніру «Кубок Євразії з пауерліфтингу – 2019» гідно представили Чернігівську область, продемонструвавши відмінний результат та виконали норматив майстра спорту України. І вкотре довели всім, що провінційна прописка високим досягненням не перешкода.Обоє працюють в ТОВ «Земля і воля». Тож Леонід Григорович не лишився осторонь і до золотих медалей молодим чемпіонам додав достойну грошову премію.«Наші спортсмени продемонстрували дуже високі результати і прославили рідне місто на міжнародних змаганнях, де виступало понад дві сотні учасників з різних країн. Максим Власов – два перші місця: з підйому штанги на біцепси та в екстремальному жимі. Роман Макаренко – перше місце в екстремальному жимі і друге – у жимі лежачі. Чудовий результат! Я хлопців добре знаю, вони працюють в мене не перший рік, тож з гордістю вручаю їм премію. Бо медалі й дипломи мають без сумніву супроводжуватися грошовою винагородою», - наголосив Леонід Яковишин.

Чемпіони не приховували своєї радості і красно подякували Герою України, а за сумісництвом своєму роботодавцю за фінансову підтримку.


«Ми неабияк вдячні Леоніду Григоровичу за солідну премію. Тішимося, що наш керівник підтримує спорт і не лишається осторонь перемог своїх працівників, - зазначає Максим. - Спортивний рік вже закінчується, але ми не припиняємо займатися, бо вже навесні чергові змагання – Чемпіонат України з пауерліфтингу. Ми маємо тримати планку й надалі прославляти своє рідне місто!».

Силачі зізналися, що мріють про гарний спортзал з тренажерами у Бобровиці. Хлопці залюбки б там займалися, ще й охочим юним пауерліфтерам допомагали б зробити своє тіло гідним свого духу. Тим паче, якщо тренером є людина, котра має здобутки у спорті – це вже про щось говорить.«Ми маємо право бути тренерами, бо захистилися на майстрів спорту України. Охоче допомагали б усім бажаючим порадами і ділилися б своїм досвідом. Якби був гарний зал, то бажаючих займатися було б набагато більше. Впевнений, що завдяки сильній та здоровій молоді наше суспільство і країна будуть розвиватися!», - наголосив Роман Макаренко.

У спорті є одна риса, яка виробляється з часом: вміння за будь-яких обставин робити свою справу, якою важкою, здавалося б, вона не була. Чемпіони з Бобровиці мають намір і надалі розвиватися й у найближчому майбутньому замахнутися на звання майстра спорту міжнародного класу.

Сніжана Божок, «Чернігвщина» №49 (762) від 5 грудня 2019

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Леонід Яковишин, Земля і воля, премія, пауерліфтинг, чемпіони, Бобровиця, Роман Макаренко, Максим Власов, Божок, Чернігвщина

Добавить в:


ЦентрКомплект