• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Антона Полякова офіційно виключили з фракції партії Слуга народу


реклама

Антона Полякова офіційно виключили з фракції партії Слуга народу

 

Народних депутатів Ганну Скороход, Антона Полякова та Романа Іванісова офіційно виключили з фракції партії Слуга народу.

Про це під час засідання парламенту оголосив спікер Дмитро Разумков.Разумков оголосив: згідно з протоколом засідання фракції Слуга народу від 15 листопада, було прийнято рішення про виключення Скороход і Полякова.

Далі голова парламенту зачитав заяву голови фракції Слуга народу Давида Арахамії. Згідно з нею, на засіданні 2 грудня фракція прийняла рішення про виключення нардепа Романа Іванісова.

Як відомо:

- 14 листопада народний депутат Ганна Скороход на засіданні парламенту сказала, що її чоловіка затримали нібито за дорученням заступників голови ОПУ і генпрокурора, оскільки під час голосування за законопроєкт про ринок землі вона не дотримувалася спільної позиції фракції.

- Голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія стверджував, що фракція не має до цього стосунку. Він додав, що депутатка неодноразово пропонувала депутатам "грошову матеріальну допомогу".

- Причиною виключення Антона Полякова назвали прогули. Сам нардеп говорив, що вважає це рішення фракції "політичною розправою".

- У листопаді у соцмережах з'явилася інформація, що нардеп Роман Іванісов був судимий у 1996 році за зґвалтування. Сам депутат цю інформацію назвав фейком.

- 20 листопада генпрокурор Руслан Рябошапка підтвердив, що Іванісов був засуджений за зґвалтування, однак на сьогодні судимість уже погашена. Пізніше у ГПУ слова Рябошапки спростували й зазначили, що перевірка стосовно цієї справи триває.

- Пізніше Іванісов повідомив у Facebook, що призупиняє членство у фракції "Слуги народу" на час перевірки інформації про його судимість.

- Голова фракції Слуга народу Давид Арахамія сказав, що в разі спростування інформації Іванісова відновлять у фракції.

- Президент Володимир Зеленський пообіцяв змусити Іванісова скласти мандат, якщо інформація про судимість підтвердиться.

Gorod.cn.ua по матеріалам Суспільне UA

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Антон Поляков, Слуга народу, нардепи

Добавить в: