Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » У Чернігові відкрили оновлений сквер навпроти ЧНТУ за майже 8 млн. гривень


Нормовен

У Чернігові відкрили оновлений сквер навпроти ЧНТУ за майже 8 млн. гривень

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко сьогодні, 2 грудня, урочисто відкрив оновлений сквер по вул. Шевченка, що навпроти Чернігівського національного технологічного університету. Тут встановили нові лавки та ліхтарі, пішохідні доріжки уклали тротуарною плиткою, зробили оновлений газон. А в центрі парку розмістили скульптурну композицію «Сім’я», яка символізує родинні та сімейні цінності.

В урочистостях взяли участь також мешканці багатоповерхового житлового будинку, що розташований поруч, та студенти ЧНТУ.

Політична партія Владислава Атрошенко

Міський голова, вітаючи присутніх, зазначив, що скульптуру виготовив відомий київський скульптор Олексій Володимиров, який володіє особливою технікою та роботи якого дуже цінують на закордонних аукціонах.

Начальник управління житлово-комунального господарства міської ради Ярослав Куц уточнив на запитання журналістів, що вартість виконаних робіт становить 7,8 млн грн. Більша частина коштів – це державна субвенція, а кошти міського бюджету – 800 тис.грн.


У рамках проекту упорядкували не тільки територію скверу, а й облаштували територію до вул. Освіти. Там встановили зупинку громадського транспорту, вирівняли місцевість.

За матеріалами сайту chernigiv-rada.gov.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: сквер

Добавить в:


ЦентрКомплект