Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » 38 ножових ран. Зою Пятченко зарізав син


38 ножових ран. Зою Пятченко зарізав син

51-річну Зою Пятченко з Прилук вважали щасливою. Чоловік Валерій Яремчук, приватний підприємець, займається вантажними перевезеннями. Донька Олена має хорошу роботу в одній зі столичних фірм. Сама Зоя Володимирівна допомагала чоловіку з бухгалтерською роботою. Син Ігор у школі був відмінником. Тільки відлюдкуватим, сам у собі. У десятому класі батьки перевели його на індивідуальну форму навчання.Успішним син не став. Ремонтував комп’ютери та ноутбуки. Жив з батьками, здебільшого за їхні кошти. Компаній не водив.


13 листопада чоловік був у від’їзді і ніяк не міг додзвонитися до дружини. Запідозривши недобре, зателефонував братові, аби той пішов дізнатися у чому річ. Той стукав-стукав — тиша. Відімкнув двері запасним ключем, а там Зоя посеред кімнати в калюжі крові. Порізані щока, руки, груди, тіло, загалом 38 ножових ран. 25-річного Ігоря вдома не було. Поліція затримала його наступного дня у Києві.

За версією поліції, син з матір’ю посварилися на побутовому грунті. В кого не буває. Та щоб стільки разів штрикати ножем найріднішу — це жах. Чи все в порядку з головою у молодика, відповідь має дати психолого-психіатрична експертиза.

Валентина Остерська, тижневик «Вісник Ч» №48 (1750), 28 листопада 2019 року

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: ножове поранення, вбивство, Прилуки, Зоя Пятченко, «Вісник Ч», Валентина Остерська

Добавить в:


ЦентрКомплект