Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Прибив дядька, бігав від слідства — тепер сидітиме дев'ять років


Нормовен

Прибив дядька, бігав від слідства — тепер сидітиме дев'ять років

Дев’ять років тюрми з конфіскацією майна дав Менський районний суд 46-річному чернігівцю Олександру Клановцю. Та присудив сплатити більше двохсот тисяч гривень моральної та матеріальної шкоди сину померлого 62-річного Олексія Онищенка. Чоловік віддав Богу душу через кілька годин після того, як його побив Клановець.Про цю історію «Вісник Ч» писав торік. Олексій Онищенко з села Чорнотичі Сосницького району. На Трійцю (28 травня) ввечері поїхав підводою з односельцем 36-річним Михайлом Івасенком на риболовлю.

Ще й до озера не добралися, як на тракторі приїхав охоронник, їхній односелець Олег Грищенко. І покликав з бази, яка неподалік, старших, один з яких був Клановець. Ті, що на базі, вважали озеро своїм. Клановець по руках і ногах відлупцював Івасенка палицею. Той вибачився, чим і врятувався від подальшого побиття. А от Онищенко вважав, що ніякої риби він не виловив, нічого не винен. Та Клановця це не влаштовувало. Він бив дядька-інваліда (руку у молодості прострелили на полюванні). Змусив написати розписки на коня і воза і на 10 тисяч гривень. Хоча Олексій Онищенко казав, що у нього пенсія лише 1200 гривень. Коли Клановець бив пенсіонера, той кричав від болю. Відпустив, тільки коли розписки були на руках.

О третій ночі напарник привіз побитого додому. Той лише стогнав і просив: «Покладіть мене на сиру землю». Викликали «швидку допомогу». Медики приїхали, а Онищенко вже мертвий.

Експертиза показала: дядька не менше 18 разів ударили палицею. Смерть настала від травматичного шоку. Були переламані ребра, побите все тіло. Та поліція не встигла затримати Клановця. Він втік. Впіймали аж через сім місяців.

На суді Клановець відмовився давати покази. Та це не вплинуло на рішення судді Андрія Слісара. У Клановця є право на апеляцію.

Валентина Остерська, тижневик «Вісник Ч» №48 (1750), 28 листопада 2019 року

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Олександр Клановець, суд, вирок, Олексій Онищенко, «Вісник Ч», Валентина Остерська

Добавить в:


ЦентрКомплект