Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Новгород-Сіверська колонія через інтернет шукає охоронців


Нормовен

Новгород-Сіверська колонія через інтернет шукає охоронців

У соцмережах з’явилось оголошення про те, що Новгород-Сіверська установа виконання покарань (№31) проводить співбесіди на посади молодших інспекторів відділу режиму і охоронців. Зарплату обіцяють від шести тисяч гривень. Жителі невеликих містечок бідкаються про брак роботи, а ув’язнених стерегти не хочуть?— На сьогодні можемо прийнята на роботу 10-12 осіб, — розповіла телефоном Людмила Хоменко, начальник сектора по роботі з персоналом. —Я пояснюю потенційним кандидатам: менша зарплата, ніж за кордоном, але та вдома, не клятий, не м’ятий. Форма — солідно, гарно.

— Які вікові обмеження?

— Їх немає. Це можуть бути і люди 45-55 років, і пенсіонери, але чи не заверне їх медкомісія? Все-таки робота не з простих: охорона на вишках, графік робота «день-ніч — 48». По 12 годин на ногах. Тобто треба нормальний фізичний стан, без хронічних захворювань. Мотивуємо ще там, що є можливість подальшого навчання в Академії державної пенітенціарної служби (для працюючих — заочна форма, є бюджетні і комерційні місця). Є вже приклади, коли люди у нас працювали і навчались заочно. Стали офіцерами.

— Приймаєте тільки чоловіків?

— Останнім часом активно залучаємо і жінок. Вони більш відповідальні, витривалі. Особливо жінки середнього віку. Так звана слабка половина займається зовнішньою охороною, пропускною системою. Чоловіки — більше всередині установи.

Політична партія Владислава Атрошенко

— Якщо іногородні?

— Проблема у тому, що житло, приміром гуртожиток, на надавалось ніколи. Ми намагаємося знайти варіанти оренди квартири. Їздили до нас дві дівчини з Шостки Сумської області. Перестали працювати саме через проблеми з житлом.

— Форму, взуття видаєте?

— Стару форму вже не видають, а форму нового зразка ще не затвердили, розробляють.

— Чи допомогло оголошення в інтернеті?

— Дзвонять і самі бажаючі працювати, і їхні батьки. Розпитують про умови. Звичайно, хотілося б вищу заробітну плату, ту ж форму і гуртожиток, але початкова зарплата — для невеликого містечка також непогано.

Вікторія Товотоног, тижневик «Вісник Ч» №48 (1750), 28 листопада 2019 року

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: оголошення, робота, Новгород-Сіверська колонія, «Вісник Ч», Вікторія Товотоног

Добавить в:


ЦентрКомплект