• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Уночі 29 листопада очікується погіршення погодних умов! Дорожники готуються обробляти покриття від ожеледиці


Уночі 29 листопада очікується погіршення погодних умов! Дорожники готуються обробляти покриття від ожеледиці

 

Служба автомобільних доріг у Чернігівській області попереджає водіїв про зміну погодних умов, що можуть вплинути на стан покриття уночі 29 листопада. Так, з вечора 28 листопада до ранку 29 листопада прогнозуються переходи з мінусових показників температури на плюсові у поєднанні з опадами, очікується ожеледиця. Дорожнє господарство Чернігівської області знаходитиметься в режимі цілодобового чергування. Уночі і до ранку планується проведення робіт з обробки покриття протиожеледними сумішами.Просимо водіїв враховувати погодні зміни і утриматись від нічних поїздок при погіршенні погодних умов. Особливо це стосується рейсових пасажирських автобусів. Перед виїздом для уточнення дорожньої обстановки перевізники можуть зв'язатися з черговим диспетчером Служби автомобільних доріг.

Для отримання інформації про стан проїзду та оперативного реагування на надзвичайні ситуації на автомобільних дорогах області працює цілодобово гаряча лінія Служби автомобільних доріг у Чернігівській області за телефонами:

(0462) 661893 - зі стаціонарного;
0952714374 - з мобільного.


Нагадуємо водіям про необхідність бути особливо уважними на дорозі узимку. За ускладнення погодних швидкість необхідно знижувати, уникати різких поворотів та ризикованих маневрів, тримати дистанцію, обов'язково пристібатися пасками безпеки. Слід враховувати, що гальмування на промерзлій дорозі може бути дуже тривалішим. Можна не встигнути зупинитися перед пішоходами та іншими авто. Вкотре наголошуємо, що вже давно треба перевзути автівкам зимові шини. Як показує практика, перша ожеледиця виявляє прихильників «клубу любителів літньої гуми».

Вантажівки на зиму мають бути обладнані ланцюгами проти ковзання. На автомобільних дорогах державного значення на зимовий період визначені ділянки доріг, де використання ланцюгів проти ковзання для вантажного транспорту є обов'язковим. Це: Н-27 Чернігів – Мена – Сосниця – Грем'яч, ділянка км 153+600 – км 155+400 (с. Стахорщина) – рух із застосуванням ланцюгів проти ковзання для вантажних автомобілів; Н-27 Чернігів – Мена – Сосниця – Грем'яч, ділянка км 192+100 – км 194+600 (с. Ковпинка) – рух із застосуванням ланцюгів проти ковзання для вантажних автомобілів; Н-07 Київ – Суми – Юнаківка, ділянка км 179+000 – км 190+000 (Тростянецька та Срібнянська балки) – рух із застосуванням ланцюгів проти ковзання для вантажних автомобілів; Р-65 КПП “Миколаївка” – Семенівка – Новгород-Сіверський – Глухів – КПП “Катеринівка”, ділянка км 77+670 – км 78+250 (с. Путівськ) – рух вантажних автомобілів з причепами та напівпричепами заборонений, рух із застосуванням ланцюгів проти ковзання для вантажних автомобілів.

На зимовий період на випадок погіршення погодних умов на автошляхах Чернігівщини визначені місця стоянки транспортних засобів, де водії можуть перечекати, не наражаючи ні себе, ні інших учасників дорожнього руху на небезпеку. У Чернігівській області на автомобільних дорогах державного значення є 41 майданчик відстою. Їх перелік наведено в таблиці.Усього на період зимового утримання державних автошляхів 2019-2020 року для обробки та очистки покриття планується залучити понад дві з половиною сотні техніки. Заготовлені запаси технічної солі та піщано-сольової суміші, підготовлені бази їх зберігання. Встановлені комплекти знаків "Слизька дорога"+"Ожеледиця"+"Зона дії" та сигнальні віхи. На окремих ділянках доріг встановлюються снігозатримуючі щити. Для проведення аварійних робіт на покритті заготовлено холодний асфальтобетон.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Чернігівській області

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: ожеледиця, погіршення погоди, облавтодор

Добавить в:
 
 


Центр Комплект