Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Інформація щодо прийому громадян керівництвом прокуратури області у грудні 2019 року


Нормовен

Інформація щодо прийому громадян керівництвом прокуратури області у грудні 2019 року

Конституцією України закріплено право громадян на індивідуальні чи колективні письмові звернення або особисте звернення до органів державної влади, місцевого самоврядування, посадових і службових осіб вказаних органів.
З цією метою керівництвом прокуратури області також здійснюється особистий прийом громадян у регіоні їх проживання.Так, прокурором області Андрієм Парусовим 3 грудня буде проведено особистий прийом у м. Чернігів (у приміщенні прокуратури Чернігівської області).Прийом у м. Ніжин 6 грудня здійснить перший заступник прокурора області Філіп Бєликов.

Політична партія Владислава АтрошенкоГромадян 13 грудня у смт Корюківка прийматиме заступник прокурора області Сергій Івашко.

Час прийому та інші питання щодо роботи виїзних приймалень можна з’ясувати як у місцевих прокуратурах, так і у відділі організації прийому громадян, розгляду звернень та запитів прокуратури області за тел.: (0462) 67-44-46 або на офіційному сайті прокуратури області за посиланням: http://chrg.gp.gov.ua/ua/timetable.html.

Прес-служба прокуратури Чернігівської областіХочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: прокуратура, Парусов, Бєликов, Івашко

Добавить в:


ЦентрКомплект