• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » З 27 листопада на Чернігівщині очікується коливання температур з переходами через 0 градусів. Можливе утворення ожеледиці!


З 27 листопада на Чернігівщині очікується коливання температур з переходами через 0 градусів. Можливе утворення ожеледиці!

 

Служба автомобільних доріг у Чернігівській області попереджає водіїв про погіршення погодних умов з 27 листопада, що може вплинути на обстановку на автошляхах. За прогнозами Укргідрометцентру, з ночі середи 27 листопада у Чернігівській області очікується погода з коливанням температурних показників з плюса на мінус і навпаки.За таких погодних умов, у поєднанні з високою вологістю повітря, є ймовірність виникнення слизькості на дорозі.

Також просимо звернути увагу, що наприкінці тижня синоптики прогнозують на Чернігівщині випадіння мокрого снігу з дощем.Нагадуємо водіям про необхідність обов'язкового використання зимових шин. За ускладнення погодних швидкість необхідно знижувати, уникайте різких поворотів і ризикованих маневрів, тримайте дистанцію, обов'язково пристібайтесь пасками безпеки. Слід враховувати, що гальмування на промерзлій дорозі може бути дуже тривалішим. Можна не встигнути зупинитися перед пішоходами та іншими авто. Особливо уважними та обережними водіям слід бути на мостах та естакадах, де вірогідність утворення локальної слизькості найбільша.

Дорожнє господарство Чернігівської області готується за необхідності реагувати на будь-які погодні зміни, що можуть вплинути на обстановку на автошляхах загального користування державного значення. На час ускладнення погодних умов традиційно знаходитиметься в режимі чергування.

Для отримання інформації про стан проїзду та оперативного реагування на надзвичайні ситуації на автомобільних дорогах області працює цілодобово гаряча лінія Служби автомобільних доріг у Чернігівській області за телефонами:

(0462) 661893 - зі стаціонарного;

0952714374 - з мобільного.


У випадку різкого погіршення погодних умов, водії та перевізники можуть відстоятися на майданчиках відстою або об’єктах дорожнього сервісу. На осінньо-зимовий період 2019-2020 років на автомобільних дорогах загального користування державного значення визначено 41 місце відстою, на яких є 374 машино-місця для вантажного транспорту та 592 для легкового.Прес-служба Служби автомобільних доріг у Чернігівській області

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: ожеледиця, облавтодор, погодні умови, автомобілісти

Добавить в:
 
 


Центр Комплект