Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Поліцейські затримали водія, що насмерть збив 9-класницю в Іванівці

Поліцейські затримали водія, що насмерть збив 9-класницю в Іванівці

Поліцейські затримали водія, якого підозрюють в тому, що він насмерть збив 9-класницю і зник з місця події. Як сказала речниця поліції області Юлія Ковтун, аварія сталася вчора в близько 6 вечора на трасі Чернігів-Київ у селі Іванівка. Дівчина, як сказала вона, переходила дорогу поза межами пішохідного переходу на неосвітленій ділянці.Аварія сталася на цьому місці. З однієї сторони траси - місцевий будинок культури, з іншої школа. Місцева жителька, яка не захотіла називати своє їм’я і заборонила показувати обличчя, бачила аварію. Каже, у момент ДТП вона разом з дівчиною та її бабусею виходила з маршрутки.

Жителька Іванівки: «І ми вийшли тут, ось - це навпроти провулка. 5 людей нас вийшло. Машин одна за одною їдуть, ну перечекали. Від Києва йшли і від Чернігова. Зі сторони Києва, бачу, що звільнилась дорога, немає машин. А з міста, ну метрів 50 чи більше, машина їхала. Дівчинка молода, 14 років, і вона побігла, і бабуся слідом за нею, і чоловік. Я бачила, як дівчина побігла - і хвилина, ну секунда діла - такий звук, сильний звук удару. І бабуся одразу: «Де Діана?».

На трасі дівчини не було. В темноті односельці пішли шукати Діану.

Жителька Іванівки: «Йшли, ми шли, ніде немає. Речі розкидані по всій трасі, продукти вони купували. Вона з тортом була, дівчинка. Тому, що вона мала день народження святкувати. Ліхтариком світимо, знаходимо - в кюветі лежить дівчинка. От де удар був - і вона відлетіла, там стільки метрів від клубу, в сторону клубу впала. Чимала відстань. Коли ми підійшли, так у неї лице у крові, волосся у крові і одяг в крові.»

Після того, що сталося, водій, не зупиняючись, поїхав далі, каже жінка. Поліція ввела операцію "Перехоплення". Правоохоронці вирахувати авто втікача – це мікроавтобус «Фольксваген». Ось він на цих фото. Як сказала речниця поліції області Юлія Ковтун, пошкодження на автівці збігаються з тими, які міг зазнати автомобіль в результаті аварії.

Загибла дівчина навчалась в 9-му класі Іванівської школи. Так вчителька української мови та літератури Юлія Лазаренко згадує дівчинку.

Юлія Лазаренко, вчителька української мови Іванівської школи: «Діанка була дуже життєрадісною дівчинкою. Вона в нас брала участь в різних конкурсах, співала, дуже любила співати. Вона така була, як пташечка, щебетушка, сміялась весь час, ось на останньому уроці пам’ятаю з подружками, так вони, от веселі такі були. Зараз дівчатка приходили, так плачуть. Настільки вона була світлою людиною, що пам’ять про неї буде довго. Кажуть, такі люди, вони не довго живуть, вони такі яскраві, як зірочки, яка спалахує і тоді ж отак гасне.»

Як сказала Юлія Ковтун, поліція відкрила кримінальне провадження за статтею «Порушення правил безпеки дорожнього руху», що спричинило смерть потерпілого». Водієві загрожує від 3 до 8 років позбавлення волі.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: ДТП, село Іванівка, школярка, UA: Чернігів

Добавить в: