Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Роми Бахмача збунтувалися проти лікарів
УБП


Home net

Роми Бахмача збунтувалися проти лікарів

Бахмацькі роми минулого тижня прийшли до місцевої райлікарні з вимогою пояснити, чому їм не повідомили про смерть 47-річного Романа Яблонського. Також звинуватили медиків, що винуватцю смерті їх родича видають довідки, ніби він хворий, через те того не можуть закрити у СІЗО.У лікарні роми поводилися спокійно, свої походи по кабінетах знімали на відео.

— Роман проживав зі співмешканкою Іриною (вона не циганка). У них виникла сварка. До них прийшов якийсь чоловік, чи то рідня, чи то знайомий співмешканки, і дуже побив Романа.

23 жовтня Рому відвезли до лікарні (на БАМ, як у нас кажуть). 29 жовтня від отриманих травм син помер, — ділиться бідою батько 65-річний Ян Яблонський. — Про те, що син лежить у морзі, ми дізналися лише першого листопада і то випадково, від людини, яка ходила на процедури. Вона чула, як у лікарні балакали: «Цигана вбили, лежить мертвий». Ми одні Яблонські на весь Бахмач. Нас усі знають. Чому за тиждень, доки син лежав у лікарні, нам не повідомили? Кому це було на руку? Для чого це робилося, аби приховати? Навіть про мертвого не сказали.

Другого листопада зробили розтин. У сина була черепно-мозкова травма, зламані ребра, розбите лице.

— Яне Яковичу, а поліція що?

— Поліція встановила, хто побив. Підозрюють, що це Віталій Юхно. Проте обрати йому запобіжний захід ніяк не могли. Двічі він не з’являвся до суду, бо начебто захворів. Йому про це давали довідки з лікарні. Він працює на залізниці, а хворих туди не беруть. Ми розуміли, що це хочуть зам’яти, добивалися правди. Адвокат у нього — колишній начальник міліції. Він знає, що і як робити, щоб не потрапити в СІЗО. Тільки завдяки тому, що ми добивалися, одинадцятого листопада винуватцю обрали запобіжний захід, тримання під вартою 60 діб.

Валентина Остерська, тижневик «Вісник Ч» №46 (1748), 14 листопада 2019 року

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Ян Яблонський, Бахмач, лікарі, «Вісник Ч», Валентина Остерська

Добавить в:


ЦентрКомплект