Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Депутат Ніжинської міськради на «Хюндай Туксон» в’їхав у воза. Господар загинув, коня здали на м'ясо


Депутат Ніжинської міськради на «Хюндай Туксон» в’їхав у воза. Господар загинув, коня здали на м'ясо

Першого листопада о 17.00 неподалік села Жуківка Куликівського району сталася ДТП.На возі їхав 32-річний Володимир Домашлинець з Жуківки, робітник фермерського господарства «Колос». На «Хюндай Туксон» — 39-річний Андрій Гомоляко, депутат Ніжинської міської ради від блоку Петра Порошенка «Солідарність», заступник начальника з питань прибирання вулиць та озеленення міста КП «Виробниче управління комунального господарства». Разом з сестрою і матір’ю.

Він атошник, служив у першій танковій бригаді. Старшина групи матеріально-технічного забезпечення. У 2014 році нагороджений орденом «За мужість» II! ступеня.

Володимир Домашлинець загинув на місці. Кінь так злякався, що вже ні на що не реагував, його віддали м’ясникам. Без батька залишилось двоє дітей: Діма 2007 року народження і Павлик 2011-го.

Зателефонувала Андрію Олексійовичу:

— Допомогли сім’ї загиблого?

— Так, я підтримую їх. Ніхто не знає відчуття моєї душі.

Люди, які зібралися на місці ДТП, деякі не зовсім тверезі, допитувались, чи я тверезий. Наразі проводиться експертиза, триває слідство.

За фактом ДТП з загибеллю людини відкрито кримінальне провадження. Автомобіль поставили на майданчик куликівської поліції.

Валентина Остерська, тижневик «Вісник Ч» №45 (1747), 7 листопада 2019 року

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Володимир Домашлинець, ДТП, Андрій Гомоляко, «Вісник Ч», Валентина Остерська

Добавить в:


ЦентрКомплект