• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Не бойова втрата: чернігівці провели в останню путь Олега Ребенка


Не бойова втрата: чернігівці провели в останню путь Олега Ребенка

4 листопада, внаслідок раптової хвороби, передчасно помер молодший сержант Олег Ребенок. Місяць тому, 8 жовтня йому виповнилось 28 років.Для вшанування пам’яті померлого під час виконання військового обов’язку у зоні проведення операції об’єднаних сил чернігівця у Чернігові 7 листопада оголосили днем жалоби.

Вшанувати пам’ять Олега Ребенка прийшли рідні та близькі, друзі, бойові побратими і просто не байдужі чернігівці. Відспівали чоловіка в Катерининському храмі.
Не дивлячись на оголошений день жалоби нікого з керівництва міста чи області на заході помічено не було. Не прийшли навіть їх заступники.

У загиблого залишилися дружина, 2-річний син, мати і бабуся.- Ми з ним навчались з 1 класу разом. Тоді ж і почалась наша дружба. Він завжди був активний, спортивний, любив грати у футбол і волейбол. Ми жили поряд на Хлібопекарській, ходили один до одного в гості, разом гуляли і проводили вільний час. І навіть коли виросли, все одно підтримували нашу дружбу. У нього гарна мати і бабуся, вони його виховали чемною людиною, - згадує про Олега його однокласник Костянтин Аронов.

Олег навчався у чернігівській школі №20. Не дивлячись на те, що школу закінчив більше 10 років тому, він постійно заходив туди, провідував і допомагав вчителям.- Олег Ребенок був активістом у школі. Усі заходи обов’язково проходили за його участі. Навіть після випуску зі школи, коли він зустрічав мене на вулиці – завжди вітався зі мною. І мене це радувало, адже не усі учні, після закінчення школи вітаються на вулиці зі своїми вчителями. Тим паче я навіть не вчитель. Він був дуже гарно вихований. І щоб я у нього не попросила зробити, він завжди миттєво все виконував, - розповіла педагог-організатор ЗНЗ №20 Олена Терещенко.


Біля труни дружина Тетяна

Як розповідають у Чернігівському обласному військовому комісаріаті, молодший сержант Ребенок перебував на військовій службі за контрактом в Збройних Силах України з грудня 2016 року. В лютому цього року призначений на посаду інструктора відділу рекрутингу та комплектування сектору комплектування Чернігівського обласного ТЦК та СП.

На час смерті Олег Вікторович перебував у тривалому відрядженні в зоні проведення ООС.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Олег Ребенок, похорон, прощання, військовий, Катерининський храм

Добавить в: