Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Поліція пообіцяла оприлюднити відео, де видно водія Брабуса

Поліція пообіцяла оприлюднити відео, де видно водія Брабуса

Вчора, о 15.40 сталося ДТП за участі автомобіля Mercedes-benz  Brabus на в’їзді у Чернігів біля підніжжя Катерининської церкви.
 
Ця подія викликла надзвчиайний інформаційний резонанс, адже автівка з державними номерами АА3379ХК належить юридичній особі, в якій мер міста Владислав Атрошенко є одним із співзасновників. Та не тільки це викликало інтерес 
громадськості. Пішли чутки, що сам мер був за кермом, а коли  сталося зіткнення, начебто втік, бо був нетверезий. 
 
Ми звернулися з проханням оприлюднити відео з камер вуличного спостереження "Безпечне місто", на якому б могло видно обличчя водія. Бо ж в районі в’їзду в місто як раз таки й встановлено таку камеру. 
 


Коментар мера Атрошенка з приводу ДТП

На даний час вдалося дізнатися, що до камер спостереження "Безпечне місто" мають доступ, як мінімум три установи: ГУНП, Управління патрульної поліції та Муніципальна варта. Сервери, на які ведеться саме запис та накопичення відео знаходяться тільки в ГУНП. Як повідомив прес-офіцер патрульної поліції Віталій Копистко вони можуть дивитися відео з камер лише в режемі он-лайн, тож на даний час звернулися до ГУНП, аби їм надали потрібний шматок відеоряду.
 
Також Віталій Копистко повідомив, що йому на даний час невідомо на кого саме складено протокол за порушення ПДД - на старшого чи на молодшого чоловіка, адже він з ним ще не  ознайомлювався. 
Відмітив також, що протокол було складено по ст. 124 адмінкодесу Порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів, вантажу,  автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, дорожніх  споруд чи іншого майна, санкція статті  - накладення штрафу в розмірі двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян  або позбавлення права керування транспортними засобами на строк від шести місяців до одного року. 
Матеріали зі слів Копистко чи вже передані, чи найближчим часом будуть передані до суду. А відео він викладе, як тільки отримає його від ГУНП, скоріш за все наприкінці робочого дня. Фото Олександра Гашпара, який повідомляє що Брабус нерідко можна побачити під вікнами буднику №32 по вул.Шевченка, де мешкають батьки Атрошенка. За кермом автівки був помічений мер Чернігова. 
 
Попередньо речниця ГУНП Юлія Ковтун повідомила наступне: 
ГУНП в Чернігівській області має у розпорядженні відео з камер спостереження «Мережі безпеки», на якому видно автомобіль «Мерседес» за кілька хвилин до автопригоди. На відео видно в салоні двох чоловіків, серед яких немає Чернігівського міського голови. Відео файл переданий управлінню патрульної поліції в Чернігівській області, оскільки дорожньо-транспортні пригоди без постраждалих є компетенцією патрульної поліції, і саме патрульний екіпаж виїжджав на місце і складав протокол.

З наших джерел нам стало відомо, що за кермом з поміж двох чоловік, яких зафіксував кореспондент ЮА Суспільне був чоловік старшого віку. 

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Атрошенко, Мерседес, аварія

Добавить в: