Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Чому вагони з технічною сіллю майже місяць їхали до Корюківки?


Чому вагони з технічною сіллю майже місяць їхали до Корюківки?

Зима не за горами. Із заметілями і ожеледицею. Тож у Корюківці вже готують суміш для посипання слизьких доріг. Скільки її мають? І чому на технічну сіль місто чекало майже місяць? — дізнавалися Сусіди. Сіту.

Підготовкою піщано-сольової суміші для міста займається комунальне підприємство «Корюківкаводоканал». На сьогодні мають вже 250 тонн. І надалі продовжують готувати.

Близько 120 тонн технічної солі забрали тиждень тому із залізничної станції «Корюківка» — повідомив директор КП «Корюківкаводоканал» Сергій Галущенко. З неї та ґрунту готують суміш для посипання доріг узимку.

«На цю сіль місто чекало майже місяць. Два тижні вагони стояли на сортувальній станції, бо в «Укрзалізниці» …нема дизпалива для маневрових локомотивів», — міський голова Ратан Ахмедов

Корюківська філія райавтодору теж готує до зими піщано-грунтову і сольову суміші. Це підприємство обслуговує у районі і за його межами як державні дороги, так і місцевого значення. У планах — заготовити кілька сотень тонн.Суміш для посипання доріг у райавтодорі

Начальник дорожньої організації Віталій Чернуха повідомив, що для посипання доріг державного значення на зимовий період заготовлено 700 тонн суміші. Ще з минулої зими залишилося 294 тонни. Є окремий запас — 476 тонн сумішей — для сільських доріг Корюківського та сусідніх районів.

Наразі тут продовжують готувати цей матеріал проти ожеледиці та чекають на завезення двох вагонів солі. І поступово готують техніку до зими.

Віктор Божок, фото автора

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Корюківка, сіль, піщано-сольова суміш

Добавить в:


ЦентрКомплект