Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Атрошенко розповів, коли у Чернігові планують почати опалювальний сезон


Home net

Атрошенко розповів, коли у Чернігові планують почати опалювальний сезон

Опалювальний сезон у Чернігові почнеться 28 жовтня. Про це сьогодні, 22 жовтня, під час ранкової наради повідомив міський голова Чернігова Владислав Атрошенко.Як відомо, зараз у місті опалюється лише пологовий будинок.

- Різні є думки. Було б слушно для всіх опалювальний сезон почати з понеділка, 28 жовтня. Якщо ввімкнути зараз усі котельні, багато чернігівців будуть незадоволені будуть скаржитися, що їм жарко і вони відкривають вікна. І тоді ми почуємо більше негативу, ніж позитиву, - наголосив Владислав Атрошенко.

Він також звернувся до начальника управління освіти Чернігова Василя Білогури з проханням, якщо в окремих садочках є можливість окремо підтримати температуру за рахунок інших джерел, то це зробити цього тижня. Аби на наступному одночасно увімкнути опалення по всьому місту.

- Ми дивимося на прогноз погоди. У нас станом на п’ятницю 8 градусів вночі, 18 – вдень, у четвер холодніше 7 градусів вночі, 17 – вдень. У четвер, 24 жовтня, ми дивимося по погоді і остаточно визначаємося зі стартом опалювального сезону. Або в п’ятницю 25 жовтня це буде, або вже в понеділок, 28 жовтня. Але попередньо це буде понеділок, - підкреслив міський голова.
До речі, у Чернігові через потепління перенесли початок опалювального сезону з 15 жовтня на 22. Тепер же опалення планують увімкнути 28 жовтня.Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: опалення, Атрошенко

Добавить в:


ЦентрКомплект