Дзюдо - спорт для справжніх чоловіків
У цьому стовідсотково переконаний головний тренер Чернігівської дитячо-юнацької спортивної школи „Олімпієць" Із дзюдо Сергій Товстуха. Так думають І його юні вихованці. На кожному тренуванні діти відкривають для себе все нові секрети цього благородного східного єдиноборства і вміло їх застосовують підчас змагань.
Про це свідчать нагороди дзюдоїстів „Олімпійця". Не підвели хлопці свого тренера й на міжнародному турнірі із дзюдо „Пам'яті спортсменів Чернігівщини", який наприкінці вересня відбувся у Ніжині. Звідти чернігівська команда привезла цілу купу нагород. Так, кандидат у майстри спорту, неодноразовий призер України та міжнародних турнірів Дмитро Коляденко достроково виграв yd п’ять поєд инків і виборов золото. Не відстав від нього й Артем Логвин. В Артема теж золото. Олександр Шевцов посів друге місце. У його ваговій категорії було тридцять спортсменів. Серед них чемпіон України, чемпіон Білорусі, срібний призер Європи. Юрій Демченко та Ігор Гавриленко привезли до Чернігова бронзу.
— І я цією бронзою задоволений. — каже Сергій Товстуха, — скільки Юра у мене тренується всього півтора року, Ігор — три роки, а серед їхніх суперників були й такі, що займаються дзюдо уже 5-6 років.
У командному заліку мої вихованці теж вибороли III місце.
Хочу відзначити, що міжнародний турнір „Пам'яті спортсменів Чернігівщини" проводиться увосьме і щороку стає все кращим, Цього разу на нього приїхало багато українських команд, а ще спортсмени з Білорусі, Вірменії, Грузії, Молдови і навіть з Арабських Еміратів.
Андрій Димич, «Гарт» №40 (2324) від 5 жовтня 2007
Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш
Telegram.




