Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » У 21 школі в Чернігові невідомі розпилили газ: близько 10 учнів у лікарні (ОНОВЛЕНО)


Нормовен

У 21 школі в Чернігові невідомі розпилили газ: близько 10 учнів у лікарні (ОНОВЛЕНО)

Сьогодні, 11 жовтня, близько 10 години ранку вчителів і учнів ЗНЗ №21, що розташована в мікрорайоні Стара Подусівка, евакуювали через розпилення невідомої речовини в туалеті першого поверху.Поліція припускає, що ймовірно учні школи розпилили під час уроку в туалеті речовину газ із балончика.

Станом на 11 годину до обласної дитячої лікарні госпіталізували 9-х учнів 12-14 років. Декілька учнів знаходяться у реанімаційному відділенні. Кількість госпіталізованих учнів збільшується.Нині у школі працюють рятувальники та поліція.

Якщо поліцейські встановлять, що невідому речовину розпилив неповнолітній, то його батькам загрожує адміністративна відповідальність за статтею 184: Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей, яка тягне за собою попередження або накладення штрафу від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Станом на 12.50 до реанімаційного відділення КНП "Чернігівська обласна дитяча лікарня" госпіталізовано 8 учнів ЗОШ №21, 1 дитина направлена на амбулаторне лікування (під підписку батьків). Стан хворих - легкий. Діагноз: "Отруєння невідомою речовиною".

Подробиці згодом.Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: школа №21, газ, дитяча лікарня, поліція, учні

Добавить в:


ЦентрКомплект