Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Сонячні колектори від компанії «Правильне електроживлення»


Нормовен

Сонячні колектори від компанії «Правильне електроживлення»

Ідея використання сонячної енергії для потреб людства не є новою, але в наші часи вона набула конкретного технологічного втілення у вигляді сонячних колекторів – приладів, які здатні за рахунок сонячних променів нагрівати воду. Нагріту воду можна використовувати в оселях для опалювання та побутових потреб. Звичайно, це дозволяє суттєво зменшувати затрати.

Компанія «Правильне електроживлення» пропонує декілька типів сонячних колекторів для українських споживачів. Докладно з їхнім описом можна ознайомитися на сторінці інтернет-магазину https://prel.prom.ua/g9495911-sonyachni-kolektori.

Види сонячних колекторів  

Компанія «Правильне електроживлення» пропонує покупцям три типи геліоколекторів. Пласкі колектори з поглиначами мідь-мідь та алюміній-мідь відрізняються великою площею абсорберу та забезпечують надзвичайну потужність. Вони є всесезонними, мають міцний корпус та засклену поверхню.

Політична партія Владислава Атрошенко

Інший тип колектора має набір вакуумних трубок, що зафіксовані у рамі. Трубки вкрити спеціальним шаром, який ефективно поглинає сонячне випромінювання. У конструкцію також входить мідна трубка та теплоносій. Такий колектор також є всесезонним та має ККД аж до 96%. Пропонуються також вакуумні термосифонні системи , які є сезонними. Вони складаються з 15 колекторів, яки здатні швидко нагрівати воду влітку.    

Обладнання від компанії «Правильне електроживлення»

Геліоколектори, що їх пропонує компанія – це вироби високої якості від відомих вітчизняних та європейських виробників за помірними цінами. Практика доводить, що таке обладнання працює не менше двадцяти років, а окупається максимум за п’ять. До того ж, отримання теплої води від сонячного колектора – екологічно чистий спосіб, який ніяким чином не забруднює навколишнє середовище.  

Окрім сонячних колекторів, компанія реалізує оптом та в роздріб стабілізатори напруги для побутових та промислових потреб. У компанії можна придбати інвертори напруги, джерела безперебійного живлення. Різноманітна електротехнічна продукція від перевірених постачальників пропонується по доступних цінах. Придбане обладнання доставляється безкоштовно по всій території України.

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Добавить в:


ЦентрКомплект