Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Підозрюваних у підриві складів боєприпасів поблизу Ічні немає

Підозрюваних у підриві складів боєприпасів поблизу Ічні немає

Причина вибухів на 6 арсеналі Збройних Сил, що поблизу Ічні не встановлена, підозрюваних у підриві складів немає.

Таку відповідь на інформаційний запит UA: Чернігів надав військовий прокурор Чернігівського гарнізону Дмитро Барановський.За його словами, за фактом вибухів на арсеналі в Ічні розслідується 2 кримінальні провадження за статтями «диверсія» та недбале ставлення до військової служби.

Під час розслідування справи допитали понад 800 свідків, в тому числі й з застосуванням поліграфа. Потерпілими визнані 65 людей.

Правоохоронці провели понад 3 десятки слідчих експериментів. У слідства – 3 версії того, як могли підірвати склади. Це могла зробити диверсійна група, скинувши вибухівку за допомогою безпілотника, або шляхом проникнення на територію частини. Або ж це могли зробити військовослужбовці 6 арсеналу, завербовані іноземними спецслужбами.

Нагадаємо, вибух на військовому арсеналі поблизу Ічні стався о 3:30 ранку 9 жовтня 2018-го.

Склади підірвали у чотирьох місцях, сказав заступник начальника Генерального штабу Збройних Сил Родіон Тимошенко. Тоді евакуювали 12,5 тисяч людей з райцентру та 30-ти наближених сіл.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: вибух, артсклад, Ічня, боєприпаси, Дмитро Барановський

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект