Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Колишній мер Щорса Роман Зуб сидить у Бориспільській колонії


Нормовен

Колишній мер Щорса Роман Зуб сидить у Бориспільській колонії

— Чоловіка для відбуття покарання відправлено до Бориспільської колонії №119, — підтвердила Тетяна Похілько, спікер прокуратури області.

119-та знаходиться у селі Мартусівка Бориспільського району Київської області.44-річного Романа Зуба, колишнього міського голову Щорса (нині Сновськ), правоохоронці впіймали у Росії торік. Він був у бігах більше трьох років. На посаду міського голови Зуба обрали у травні 2012 року. Працюючи мером, попався на хабарі 18 тисяч гривень, за дозвіл на розміщення тимчасового майданчика для збору і сортування сміття.

8 серпня 2014 року Щорський районний суд засудив його до двох років без конфіскації, позбавив права обіймати посади з виконанням адміністративних функцій строком на рік.

Прокуратура не погодилася з м’яким вироком і подала апеляцію. 11 лютого 2015 року відбувся розгляд. Перша частина суду закінчилася о дванадцятій годині. Оголошення вироку призначили на 16.00. Та Зуб чекати на нього не став. Так як під вартою не був, поїхав додому.

Апеляційний суд йому виніс свій вирок: «П’ять років тюрми». І Зуб втік з України. Перед цим написав лист-звернення до містян через районну газету: «Я не вважаю себе винним, тому після вироку прийняв рішення покинути рідне місто, що є для мене самим великим покаранням. Але я впевнений, прийде час, коли ми всі дізнаємося імена замовників цього дійства».

За останні 18 років в області був єдиний міський голова, який реально відсидів строк за хабарництво, екс-мер Ніжина — Михайло Приходько. Зуб другий.

Валентина Остерська, тижневик «Вісник Ч» №40 (1742), 3 жовтня 2019 року. Фото з Інтернету

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Роман Зуб, Бориспільська колонія, хабар, «Вісник Ч», Валентина Остерська

Добавить в:


ЦентрКомплект