Нормовен

Ліс очима дітей

Майбутнє лісу - в руках майбутнього покоління! І підтвердження цьому - десятки творчих робіт, які надійшли на конкурс «Людина і ліс» на адресу ДП «Чернігівський лісгосп». Дитячі малюнки вразили конкурсну комісію підприємства. Організатори кажуть, що в юних учасників - доросле бачення проблем довкілля.Творчий конкурс проходив у рамках лісівничого тижня. Переможців визначати було важко - кожний малюнок гідний відзнаки. Усміхнені, задоволені, юні й талановиті учасники творчого змагання завітали до ДП «Чернігівський лісгосп» по нагороди.

Валерія Стельмах, учениця 4-го класу Любецької ЗЗСО І-Ill ст. здобула перше місце. Її малюнок під назвою «Баланс: людина і ліс» конкурсну комісію захопив своєю глибиною розуміння проблеми лісу, взаємозв’язку природи і суспільства.

Друге місце виборола Влада Кравцова, вихованка КЗ «Березнянського НРЦ» (малюнок «Збережемо ліс»).

Маргарита Бобильова, учениця 4-го класу Любецької ЗОШ І-Ill ст., посіла третє місце. «Здоровий і красивий ліс у твоїх руках» - таку назву має малюнок учасниці.

Лауреатами конкурсу визначено Михайла Богуша (учня 3-го класу Любецької ЗЗСО І-III ст.) та Ростислава Вороха (учня 3-го класу Пакульської ЗОШ І-Ill ст.).

Такими конкурсами та творчими змаганнями організатори намагаються привернути увагу до збереження надбання людства - лісу, значення екології у повсякденному житті та впливу людини на природу.

ДП «Чернігівське лісове господарство» щиро вітає переможців та дякує всім учасникам конкурсу за активність!

Пресслужба ДП «Чернігівське лісове господарство»

«Чернігвщина» №40 (753) від 3 жовтня 2019

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: ліс, конкурс, Чернігвщина

Добавить в:


ЦентрКомплект