Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » 20 шкіл закрилося, садочок відкрився


Нормовен

20 шкіл закрилося, садочок відкрився

Цьогоріч в області стало на 20 шкіл менше.— Дев’ять навчальних закладів повністю ліквідовано. Це три школи у Ріпкинському районі: Неданчицька, Ловинська, Гучинська. Дві — у Ніжинському: Кунашівська та школа №8 у самому Ніжині. Школа №15 у Прилуках, Рибинська у Корюківському, Антонівська у Варвинському та Кам’янсько-Слобідська у Новгород-Сіверському районах, — говорить Микола Конопацький, начальник обласного управління освіти та науки. — Шість шкіл призупинило діяльність за відсутністю учнів (теоретично можуть відновити роботу, на практиці — хто його знає). Сім закладів реорганізувались шляхом пониження ступеня (наприклад, була середня, стала початкова).

Усього ж в області на сьогодні функціонує 476 шкіл, в яких навчається 95500 учнів. Серед них 9884 першокласники. В області у 2019 році набрали 532 перші класи.

Їздить 288 шкільних автобусів. Здійснюється підвіз 9044 учнів.

— 30 вересня відкрився новий дитячий садочок «Дитяча академія» на 280 місць у Чернігові. Ще на початку року запрацювала ще одна група у дитячому садочку села Южне Ічнянського району, — повідомив Микола Анатолійович.

Марина Забіян, тижневик «Вісник Ч» №40 (1742), 3 жовтня 2019 року

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: школа, дитсадок, Микола Конопацьки, «Вісник Ч», Марина Забіян

Добавить в:


ЦентрКомплект