Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » У Чернігові святкують День міста разом з військовими духовими оркестрами


У Чернігові святкують День міста разом з військовими духовими оркестрами

21 вересня, за сприянням Чернігівського міського голови та в рамках святкувань Дня міста, у Чернігові розпочався Четвертий Всеукраїнський фестиваль духових оркестрів.
Вже четвертий рік поспіль фестиваль духових оркестрів є важливою подією у творчому житті Чернігова та невід’ємною складовою святкувань Дня міста.
Традиційно він розпочався з параду учасників. В цьому році в фестивалі беруть участь п’ять військових оркестрів з Чернігова, Києва, Одеси, Вінниці, а також народний колектив мажореток «Альфа» з Хмельницького та рота Почесної варти окремого Президентського полку імені Богдана Хмельницького.
Святковою ходою оркестри пройшли до пониззя Катерининської церкви де чернігівців з Днем міста привітав зведений оркестр учасників фестивалю духових оркестрів. У його виконані прозвучало «Glory Fanfare» (О. Шварц). За диригентським пультом: Начальник Військово-музичного управління Збройних Сил України – головний військовий диригент, Народний артист України, полковник Володимир Дашковський.
Схил біля Катерининської церкви був вщент заповнений людьми, які щиро вітали учасників фестивалю бурхливими оплесками. З вітальним словом до присутніх звернувся міський голова Владислав Атрошенко. Він пообіцяв у наступному році, запровадити в місті ще більш різноманітних фестивалів, для ще більшого залучення туристів у Чернігів.
Потім розпочалися показові виступи учасників фестивалю. Військові музиканти подарували слухачам класичну та сучасну музику українських та зарубіжних композиторів, військово-рітуальні твори. Улюбленці міста – військовий оркестр та балет Військово-музичного центру Сухопутних військ ЗСУ, порадував присутніх ще й хореографічними композиціями. Колектив мажореток «Альфа» продемонстрував високу майстерність у виконанні різноманітних трюків з паличкою-мажореткою. Рота Почесної варти окремого Президентського полку імені Богдана Хмельницького продемонструвала стройові прийомі зі зброєю.
Завершив перший день фестивалю знову зведений оркестр. У їх виконанні прозвучало «Слава Україні» (муз. і сл. Т. Ярова). Солісти: артисти Заслуженого академічного Зразково-показового оркестру Збройних Сил України: Ольга Ярова та Сергій Пеньковець.
22 вересня, у неділю, духова музика у виконанні оркестрів-учасників фестивалю лунатиме у парках, скверах та мікрорайонах нашого міста.
Більш світлин тут


Володимир Коваль

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: свято, орекстр, військові, музиканти, Альфа, ЗСУ, мажоретки, Дашковський

Добавить в:


ЦентрКомплект