Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » НАЗК виявило в Атрошенка незадекларованого майна і грошей на 2,8 мільйона гривень
Доставка

НАЗК виявило в Атрошенка незадекларованого майна і грошей на 2,8 мільйона гривень

Національне агентство з питань запобігання корупції виявило в міського голови Чернігова Владислава Атрошенка незадекларованого майна на 2,8 мільйона гривень.

Він в декларації за 2016 рік не задекларував грошові активи, дві земельні ділянки та квартиру, які належать його дружині, загальною вартістю понад 2 мільйони 800 тисяч гривень. Про це нам повідомили у прес-службі НАЗК. Зараз ми намагаємося отримати коментар Владислава Атрошенка, більше інформації згодом.

Доставка


Нагадаємо, НАЗК раніше вже складав протокол на Владислава Атрошенка в 2016-му році. Тоді міський голова у вересні придбав авто Toyota Land Cruiser-200 того ж року випуску за майже 2 мільйони 300 тисяч гривень, але повідомив про зміни у майновому стані на початку жовтня – з порушенням 10 денного строку з моменту придбання. Справу розглядав Деснянський районний суд Чернігова. За результатом розгляду протоколу про корупційне правопорушення, складеного відносно Владислава Атрошенка своєю постановою суд закрив провадження.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Владислав Атрошенко, декларація, майно

Добавить в:


ЦентрКомплект