• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Створено "ювілейну" - п’ятдесяту громаду - Киселівську ОТГ


Радио

Створено "ювілейну" - п’ятдесяту громаду - Киселівську ОТГ

Киселівська та Боромиківська сільські ради об'єдналися в Киселівську об'єднану територіальну громаду з центром у селі Киселівка.Відповідне розпорядження про затвердження висновку щодо відповідності Конституції та законам України проєктів рішень Киселівської та Боромиківської сільських рад Чернігівського району «Про добровільне об’єднання територіальних громад» підписала Наталія Романова, в.о. голови Чернігівської ОДА.


В підготовці рішень та організації процесів об'єднання потенційній громаді допомагали радники Чернігівського Центру розвитку місцевого самоврядування Програми "U-LEAD з Європою". Людмила Чабак, радниця з питань децентралізації Центру, постійно надавала консультації та рекомендації щодо створення громади та етапів об'єднання.

Це вже п'ятидесята громада, створена в Чернігівській області. На даний момент в області функціонують 45 ОТГ, в шести з яких вибори відбулися 30 червня, ще чотири чекають на призначення виборів. Тепер до цієї когорти приєдналася і Киселівська ОТГ.

Чернігівський ЦРМС. Тижневик «Чернігівщина» №37 (750), 12 вересня 2019 року

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Киселівська ОТГ, «Чернігівщина»

Добавить в:
 
 


Центр Комплект