Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » По території ТГК «Бреч» на Корюківщині просто походити вже не можна. За порушення правил — 200 грн

По території ТГК «Бреч» на Корюківщині просто походити вже не можна. За порушення правил — 200 грн

Віднедавна ТГК «Бреч» закрила вхід на свою територію. Що це означає — дізнавалися Сусіди. City.Як було раніше?

Ще кілька тижнів тому будь-хто міг приїхати до Бречі і походити — помилуватися красотами туристично — готельного комплексу. А там дійсно дуже гарно і вишукано.

Тому багато людей приїжджали відпочити біля водойми, погратися з дітьми на чудовому дитячому майданчику, сходити в церкву, провести цілу фотосесію. У будь-якому місці цікаво і оригінально.

Чи не всі гості Корюківського району завершували свій візит відвідинами Бречі. Декотрі замовляли за символічну ціну екскурсію, але більшість відвідувачів просто ходили і дивилися, фотографувалися, відпочивали.

А як тепер?

А тепер вхід на територію комплексу для індивідуальних і групових відвідувачів, які не бажають скористатися платними послугами, заборонено.

Як пояснила адміністратор туристичного комплексу, на вході людей зустрічає охорона. Якщо хтось приїхав з метою отримати якусь послугу (басейн, спа — салон, ресторан, розважальний центр тощо), то його пропустять.

Для бажаючих походити — подивитися пропонують платну екскурсію, вартість якої 50 гривень з однієї особи. І проводитимуться вони лише з понеділка по четвер з 9 до 16 години.

За відвідування ТГК «Бреч» у вихідні та святкові дні самостійно індивідуальними та груповими екскурсіями стягуватиметься плата у розмірі 200 гривень з людини.

Ірина Гайова

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Бреч, Корюківка, платний вхід, екскурсія

Добавить в:


ЦентрКомплект