Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Завітайте у театр ляльок на прем’єру нової вистави «Прийде сіренький вовчок…»

Завітайте у театр ляльок на прем’єру нової вистави «Прийде сіренький вовчок…»

Театр «ХТО» презентує нову постановку «Прийде сіренький вовчок…» створену у співпраці з Чернігівським обласним театром ляльок ім. О. П. Довженка.«Прийде сіренький вовчок…» - це історія про маленького хлопчика і звісно ж…сіренького вовчка, що приходить до малюка, щоб разом відправитись у цікаву та захоплюючу подорож безмежним світом сновидінь.

«Прийде сіренький вовчок…» - кожний з нас, почувши ці перші строки усіма відомої колискової , як магічне заклинання, що миттєво переносить нас в далекі та таємничі світи нашого дитинства та його безкрайніх фантазій .

Постановка, сценографія: Антон Шеремок
Актори: Сергей Несмиянов, Ігор Маджуга, Вікторія Язичян
Ляльки, реквізит: Жанна Григор'єва
Костюми, реквізит: Наталія Чеван
Звук: Александр Скудный

Вистава відбудеться у приміщенні Чернігівського обласного театру ляльок ім. О. П. Довженка 21 та 22 вересня о 12:00

Театр «ХТО» - це молода незалежна творча команда митців з Києва та Чернігова, основною метою діяльності якої є експеримент та пошук нових форм виразності, синтез різних напрямків театрального мистецтва в царині театру ляльок, робота з сучасною драматургією та переосмислення хрестоматійних текстів.

Колектив активно приймає участь у благодійних проектах та виступає з виставами на території Донецької та Луганської областей.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: вистава, театр ляльок, театр «ХТО», прем’єра

Добавить в:


ЦентрКомплект