Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Родину Ячних, в якої випала дитина з балкону сусіди характеризують, як сумлінних батьків


Родину Ячних, в якої випала дитина з балкону сусіди характеризують, як сумлінних батьків

Не встигли чернігівці оговтатись від жорстокого вбивства подружжя, як місто сколихнула нова сумна звістка. Вчора, 3 вересня, близько 9-ї вечора по вулиці Бєлова, 23 з вікна балкону на 9-му поверсі випала дитина 2018 року народження. На жаль, від отриманих травм дівчинка загинула на місці.

Наразі поліція проводить перевірку і встановлює обставини нещасного випадку та уточнює, що родина на обліку як антисоціальна у них не перебувала.

Щоб дізнатися більше подробиць, кореспондент Gorod.cn.ua вирушив на місце трагедії.

Чотирьохкорпусний будинок №23 по вулиці Бєлова розташований неподалік будівельного супермаркету «Епіцентр». Подружжя Олени та Андрія Ячних проживали тут близько 10 років. Загиблій дівчинці було 1,5-року.
Небагатослівні після трагедії і сусіди, кажуть усю ніч не спали. Адже усі приголомшені тим, що сталося вчора вечері. Лікарі намагалися врятувати дитину, однак отримані травми виявилися не сумісні з життям.Надія, мешканка будинку по вулиці Бєлова, 23:
-Я живу в цьому будинку і родину цю часто зустрічала. А так як сама мама, то з Оленою та її донечками постійно гуляли на дитячому майданчику. Окрім загиблої дівчинки в родині ще є старша, вона пішла здається у третій клас. Звичайна родина, благополучна, поганого нічого не можу сказати. Дівчатка в них розумні, старшу всюди водили на заняття.

Галина Павлівна Герасименко, сусідка подружжя:
- Цю родину знаю давно – добрі, порядні, чемні. Мати я рідше бачила, а от батько постійно гуляв і щебетав з дітьми, було видно як сильно він їх любить і турбується. Я таких батьків не зустрічала. Він «трусився» над дівчатками. Не пив, не курив, жив тільки для родини.


- Навіть вчора напередодні трагедії їх бачила, гуляли ось тут у дворі. Це однозначно нещасний випадок, хай що там люди не кажуть. Кажуть, у дівчинки на балконі був свій куточок, вона там постійно гралася. Батьки були поряд і на секунду відвернулись, а дитини вже немає…

Місце, куди впала дівчинка

- Приїхало багато поліції, декілька машин «Швидкої». Але на жаль дівчинку не змогли врятувати… Поряд з під’їздом росте багато дерев і квітів, але дитина впала на пусту землю, поряд із асфальтом. Ні за що не зачепилася, щоб це полегшило їй падіння.
- Так три року також в нашому під’їзді 18-річний підліток впав з 8 поверху. Завдяки квітам на клумбі залишився живим, хоча і травми були. А ось цю маленьку дівчинку ніщо, на жаль, не врятувало.

До речі, випадок в Чернігові з падінням дитини з вікна за минулу добу не єдиний. 3 вересня по Україні зареєстровано 4 факти падіння маленьких дітей з вікон, 2 з них закінчилися смертю.Gorod.cn.ua. Відео - UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Бєлова, Ячні

Добавить в:


ЦентрКомплект