Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Вода у Гончарівському вже подається цілодобово


Вода у Гончарівському вже подається цілодобово

Понад сотня цивільних людей вчора вийшла на акцію протесту у Гончарівському Чернігівської області, де дислокується окрема танкова Сіверська бригада. З 2 вересня в селищі, з населенням понад 3 тисячі чоловік, воду вмикали на 5 годин на день - дві години зранку, одну – в обід і дві ввечері. Через це у ній з’явився осад, пити і прати в ній речі було неможливо, розповіли місцеві жителі. Така ситуація склалася через затримки з оформленням дозволу з Державної служби геології та надр України на користування надрами, тобто видобування підземних вод.

- Ситуація нормалізувалася, водопостачання відновлено. Все, - заявив Віталій Рудник, селищний голова Гончарівського.

Як зазначили в прес-центрі оперативного командування "Північ", для військових, що дислокуються у селищі підготували запаси, тому що про проблему з перебоями постачання води знали заздалегідь. На час подачі води за графіком приготування їжі та забезпечення військовослужбовців питною водою проводилось за встановленими нормами. Зараз усі казарми та їдальні, що підключені до центральної мережі водопостачання, отримують воду безперебійно.

- На сьогодні ситуація така - документи прийняті Держслужбою геології та надр України, вже опрацьовуються, і завтра відправляються на погодження у Чернігівську обласну раду і Міністерство екології та природних ресурсів України. Питання по воді вирішено - увімкнена і подається цілодобово. Тиждень-два і ми отримаємо дозвіл на 25 років користування надрами, - поінформував начальник квартирно-експлуатаційного відділу м.Чернігова підполковник Олександр Дмитренко.

Вода у Гончарівському з кранів тече, пити її можна - в цьому особисто пересвідчився наш кореспондент.Олександр Штупун, спеціальний кореспондент (м.Чернігів) Інформагентства МО України «АрміяInform»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: вода, Гончарівське, Олександр Штупун

Добавить в:


ЦентрКомплект