Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » «Земля і воля», «Кернел», ІМК, Украгрохолдинг—найпотужніші виробники кукурудзи


«Земля і воля», «Кернел», ІМК, Украгрохолдинг—найпотужніші виробники кукурудзи

Золота на вигляд кукурудза дійсно золота для сільгоспвиробників. Хто на Чернігівщині сіє її найбільше? Запитали експерта — Сергія Чубовського. Заслуженого працівника сільського господарства України, секретаря комісії обласної ради з питань агропромислового комплексу, директора ТОВ «Козацьке», що у Козацькому на Бобровиччині.


Першість за сільськогосподарським підприємством «Земля і воля», вважає Сергій Чубовський. На другому — компанія «Кернел». Або аграрна компанія ІМК. Наступну сходинку займає Український аграрний холдинг. В нього входять чернігівські підприємства «Наташа-Агро», «Рожнівка-Агро», інші. Ці виробники сіють кукурудзи на Чернігівщині найбільше.

Кукурудза займає найбільший відсоток у структурі посівів регіону — нею засіяно 0,5 мільйона гектарів із 1,3 мільйона гектарів сільгоспугідь, повідомляє департамент агропромислового розвитку Чернігівської облдержадміністрації.

Тамара Кравченко, «ВісникЧ» №35 (1737) від 29 серпня 2019

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: виробники кукурудзи, Кравченко, ВісникЧ

Добавить в:


ЦентрКомплект