Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Чернігів святкує День Незалежності України!

Чернігів святкує День Незалежності України!

Сьогодні, 24 серпня, Україна відзначає 28-му річницю Дня Незалежності. Ухвалення у 1991 році Акта проголошення незалежності України увінчало тривалий шлях українського народу до самостійності.
В Чернігові, урочистості з нагоди свята розпочалися біля пам’ятного знаку «Борцям за волю і незалежність України» з загальноукраїнської хвилини мовчання, під час якої пролунали 100 ударів дзвону як символ ударів сердець Героїв Небесної Сотні.
Опісля представники органів влади, громадськості, підприємств, установ і закладів, військовослужбовці, члени родин загиблих учасників АТО/ООС і Героїв Небесної Сотні взяли участь у молебні за Україну. Молебень відправив секретар Чернігівської Єпархії Православної Церкви України протоієрей отець Роман Кінник.
Вшановуючи видатних діячів українського державотворення, борців за незалежність та свободу України всіх часів, учасники заходу поклали квіти до Пам’ятного знаку «Борцям за волю і незалежність України».
Меморіальні заходи продовжились у сквері імені Миколи Попудренка. Віддаючи данину шани світлій пам’яті жителів Чернігівщини, полеглих під час Революції Гідності та при виконанні військового обов’язку під час російсько-української війни на Сході України, учасники заходу поклали квіти до меморіальних стел Героям Небесної Сотні та героям Чернігівщини, загиблим в зоні АТО/ООС.
Складчина
Більш світлин тут

Володимир Коваль

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: свято, Незалежність, України, молебень, шана, АТО, ООС, урочистості

Добавить в:


ЦентрКомплект