Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Люди на Корюківщині залишилися без сімейного лікаря і втратили декларації. Що їм тепер робити?

Люди на Корюківщині залишилися без сімейного лікаря і втратили декларації. Що їм тепер робити?

У Наумівській амбулаторії з 12 серпня немає сімейного лікаря. Ірина Генсінська звільнилася і виїхала. Автоматично, Національною службою здоров’я України (НСЗУ) розірвані укладені з нею договори. А це 1800 декларацій. Сусіди.Сity дізнавалися, що треба робити сільчанам.Наслідки для людей

Після того, як виїхала з села сімейний лікар, по Наумівці тисяча і по Перелюбу вісімсот людей фактично втратили можливість отримувати первинну медичну допомогу.

Відтепер за їхнє обслуговування Корюківському центру первинної медико — санітарної допомоги Нацональна служба здоров’я більше не виділяє коштів.

Звісно, у невідкладній допомозі пацієнтам ніхто не відмовить. До кінця року людей без декларацій прийматимуть і медики центральної лікарні. Але з 2020 -го, без направлення лікаря, з яким укладена декларація, безкоштовно отримати послуги буде не можливо.

Що робить Центр?

Складчина
Головний лікар Корюківського ЦПМСД Світлана Лещенко розповіла, що вони шукають нового лікаря в Наумівку. З Мени начебто є бажаюча, та до вересня вона ще визначатиметься. А поки немає — у людей, котрі втратили декларації, є можливість підписати їх з іншими спеціалістами.

З цією метою до штату ЦПМСД взяли лікаря — ендокринолога Корюківської ЦРЛ Ольгу Федоренко. Ольга Іванівна за фахом терапевт, постійно працювала як ендокринологом, так і терапевтом у Корюківській лікарні.

Проте, вона може укладати договорили лише з дорослим населенням. Своїх людей прийматиме в основному в Корюківці, і лише раз у тиждень — у Наумівці. До Перелюба не виїжджатиме.

Батьки дітей можуть укласти договори з педіатром Любов’ю Товстоног. Любов Пертівна працює у Центрі ще й заступником головного лікаря. Вона тривалий час не набирала пацієнтів, тому вільних місць у неї ще багато — близько 800.

Дорослі також можуть підписувати декларації з лікарем Центру Марією Воловчик. У неї теж є вільні місця.

Після того, як знайдуть сімейного лікаря в Наумівську амбулаторію, люди зможуть з нею переукласти договори. А хто вже не схоче — залишиться з цими лікарями.

Щоб підписати декларацію з Ольгою Федоренко чи Марією Воловчик, а також з Любов’ю Товстоног, можна приїхати до них на прийом. А можна й не приїжджати у Корюківку, а звернутися в Наумівську амбулаторію. Там усім бажаючим оформлять договори з цими лікарями.

Ірина Гайова

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: сімейний лікар, Корюківка

Добавить в:


ЦентрКомплект