Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Учителька з Менщини створила для своїх школярів доріжку для розминки

Учителька з Менщини створила для своїх школярів доріжку для розминки

Весело і драйвово долатимуть шлях до науки другокласники Величківської школи на Менщині у новому навчальному році. Бо їхня вчителька Наталія Маринченко підготувала сюрприз: власноруч розмалювала підлогу та частину панелей у коридорі коло класної кімнати.


Взяла фарби, пензлики й намалювала у коридорі веселу доріжку для розминки


Яскраві мультяшні герої та різнокольорові малюнки так і ваблять: пройди квест, пострибай, не нудьгуй, радій.

Педагогічний досвід Наталії Михайлівни немаленький – майже три десятиліття вона навчає величківських малюків читати і писати, пізнавати світ. І завжди робить це натхненно і віддано.Цього літа вирішила розфарбувати простір для перерви між уроками. Отож весела баньката жабка запрошує – ану, давай, пострибай по лататтячку, а далі разом із яскравим небесним сонеч­ком та сонечком-комашкою поплигай по квіточках, перейди по колодочці, прикладаючи ручки до долоньок на стіні, а далі – «класики», «слідочки» – і ти вже аж на порозі класу.

Наталія Маринченко і у класі створила кольоровий настрій: одну зі стін коло вікна розфарбувала веселковими кольорами. Там сонечко у компанії з хмаркою чекають на виставку дитячих малюнків та поробок. А на іншій стіні – розлоге дерево над строкатим парканчиком, вони допомагають дітворі опанувати англійську мову.

Ірина Примак

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: розминка, школа, учні, Наталія Маринченко, Менщина

Добавить в:


ЦентрКомплект