Home net

«Клас забрали під туалет»

У Кучинівській, Тихоновицькій школах Сновської громади та Сновській школі №2 будують нарешті теплі туалети, усередині приміщень.— Завершать до початку навчального року, — говорить директор Кучинівської школи Наталія Шевченко. У закладі вчиться 82 учні. — Потяжку лишилося зробити, кабінки встановити. — Це вбиральня для середніх і старших класів. Для молодших у нас є (це різні приміщення).

Клас забрали під туалет. Підвели каналізаційні труби. Буде три кабінки з унітазами. Для хлопчиків, дівчат і вчителів. Буде вентиляція і тепла вода, щоб помити руки. Встановимо бойлер (ємність для нагрівання).

Для клозету, що будується, вирили вигрібну яму. Таку, що і школа б наша влізла. За потреби яму викачуватимемо.


До стічних ям підключать туалети і в Тихоновичах, і в Сновську.

— У Сновській школі №2 є яма, до неї й підводяться труби від унітазів, — говорить начальниця управління освіти Сновської міськради Олена Коваленко. — На першому поверсі буде три кабінки для дівчат і кабінка для учнів з особливими потребами, на другому — три кабінки для хлопців і одна для вчителів.

Замовником проекту виступає управління освіти, сім'ї, молоді і спорту Сновської міської ради, повідомляє сайт https://otg.cn.ua. Фінансування проекту здійснюється з державного (1 мільйон 811 тисяч гривень) та місцевого (201,2 тисячі гривень) бюджетів. Виконує роботи чернігівська фірма ТОВ «Нормаль Україна».

А до того туалети були надворі.

Тамара Кравченко, тижневик «Вісник Ч» №33 (1735), 15 серпня 2019 року

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: туалет, школа, Наталія Шевченко, Сновська громада, «Вісник Ч», Тамара Кравченко

Добавить в:


ЦентрКомплект