Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Рік після смерті Геннадія Касьянова: зміни в Молодіжці


Нормовен

Рік після смерті Геннадія Касьянова: зміни в Молодіжці

Сьогодні в Молодіжному театрі актори влаштовують поминальний обід.
 
«Без помпезності, скромно і від душі: так як любив Геннадій Касьянов», - розповідає заступник директора Ірина Грабова.

 
Вона розповіла, що за рік у театрі майже нічого не змінилося. Хіба що, обрали нового директора та художнього керівника. Ним став товариш покійного Геннадія Касьянова та колишній директор Молодіжки. 18 років тому Юрій Кравчук уже був директором Молодіжного театру.
 
Потім пішов на посаду директора обласного філармонійного центру.
 
«Ми продовжуємо грати вистави, художнім керівником яких був Геннадій Сергійович, – розповідає пані Грабова. – А наш директор ініціює створення «Золотого фонду Касьянова». Так ми хочемо зібрати усі найкращі постановки, які за життя ставив Генадій Касьянов. Останнім здобутком його вже після смерті стали двоє наших молодих акторів. Геннадій Сергійович проводив з ними слухання та взяти до трупи не встиг. Ось ми їх взяли у свій колектив».
 
Нагадаємо, що 13 серпня 2018 року раптово помер художній керівник та один із засновників Чернігівського молодіжного театру Геннадій Касьянов.
 
Заслуженому діячу мистецтв України було 65 років. Це сталося як раз після вихідних. Тоді Геннадій Касьянов працював над постановкою, яка мала б відкривати 34-й театральний сезон «Молодіжки».
 
Про смерть колеги дізнались на ранок, коли режисер не з’явився на репетиції і не вийшов на зв‘язок. Проживав він сам. Коли відкрили двері квартири, там був гучно увімкнений телевізор і мертвий режисер.

Джерело: val.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Касьянов

Добавить в:


ЦентрКомплект