Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » У Ніжині, Прилуках та райцентрах патрулів-нацгвардійців немає

У Ніжині, Прилуках та райцентрах патрулів-нацгвардійців немає

З початку серпня по всій Україні військовослужбовці-нацгвардійці вперше заступили на охорону порядку самостійними патрулями. До цього вони несли службу спільно з поліцейськими. Озброєні, зі службовими собаками і без, вони ходять вулицями обласного центру.


Нацгвардія. Любуйтеся!

Мають право доставляти порушників до відділків поліції, припинити правопорушення. Проте цих красенів у яскраво-салатових жилетах не побачать на вулицях своїх міст і селищ жителі області. Хіба що станеться якась величезна НП, тоді їх пришлють (Нацгвардія — це колишні внутрішні війська).

— Військова частина дислокується у Чернігові, тому і патрулюють лише обласний центр. Серед гвардійців є чимало строковиків. Їхній розпорядок має бути дотриманий, час харчування теж. А до Прилук їхати три години, п’ять там ходити і назад ще три. Проте у разі нагальної потреби чи відпрацювання населених пунктів на території області ці патрульні будуть залучатися, — сказав Андрій Вовк, заступник начальника Управління превентивної діяльності Головного управління Нацполіції в області.

* * *

Тож подивіться на хлопців, які вони, на сторінках «Вісника». А хто не передплачує газету, той і не побачить.

Валентина Остерська, тижневик «Вісник Ч» №32 (1734), 8 серпня 2019 року

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Нацгвардія, правопорядок, «Вісник Ч», Валентина Остерська

Добавить в:


ЦентрКомплект