Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » «Одна корова упала, нога вивернута, і не встала більше. Друга упала, встала — кістка з ноги стирчить»


«Одна корова упала, нога вивернута, і не встала більше. Друга упала, встала — кістка з ноги стирчить»

29 липня о 8 вечора 34-річний Євген Петрушанко та 26-річний Геннадій Велентій на мотоциклі «МТ-10-36» врізалися у двох корів в Оболонні Коропського району. Берізку і Лиску дорізали. Хлопці у Коропській центральній районній лікарні. Євген був за кермом, Геннадій — пасажир.— Водій мотоцикла у тяжкому стані, пасажир почувається нормально, — говорить головна лікарка Корейської центральної районної лікарні Стефанія Миронова.

Берізка і Лиска належали Володимиру Заліському. Ішли якраз з пасовища.

— Корови на паші до 7 години, — розповідає Микола Заліський, батько Володимира. — Кілометр іти до дому. Хто перша йде, хто остання. Наші останні були. Внучок вийшов назустріч і підганяв. І тут, де вони взялися, з траси Кролевець - Чернігів, з боку кафе, — мотоцикл. Великий, важкий. І — в корів. У задню ногу одній і другій. Добре, що з дитям нічого не сталося, тільки налякалося дуже.

Одна корова упала, нога вивернута, і не встала більше. Друга упала, встала — кістка з ноги стирчить. Відкритий перелом. Викликали ветеринара. Подивився, каже, дзвоніть, здавайте на м’ясо. Узяли газету, почали набирати по оголошеннях. Із Мени приїхали, коли вже було темно. Кажуть, у худоби внутрішня кровотеча. Мовляв, якої там якості м’ясо. Своєї ціни не встановиш. Хоч би узагалі забрали.

Одній корові 6 років, іншій 10.

— Звернетеся до суду?

— Володя, син, їздив у лікарню. Там був і батько одного з хлопців. Сказав, не позивайтеся. Візьму кредит і компенсую втрату.


Євген Петрушанко та Геннадій Велентій із Будища, що за 5 кілометрів від Оболоння. Хлопці шебутні, кажуть про них у селі. Зароблять — прогуляють. Рідні брати по матері. Мати — інвалід, ходить з милицями. Батько Гени живе у Будищі. Батько Євгенія — у Понорниці.

— Приїжджали у лікарню і мій батько, і батько Жені, обіцяли відшкодувати збитки, — каже Геннадій Велентій. Підійшов з палати до телефону на сестринському посту райлікарні. — Зі мною все нормально. Зашили голову. Женя у реанімації. Спить. Він працював на будівництві у Франції. Я у Києві.

— Як усе сталося? Пили? Чи, може, щось курили?

— Не пили й не курили.

Однак департамент з питань цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської облдержадміністрації повідомляє, що водій мотоцикла «МТ-10-36» був «у стані алкогольного сп’яніння».

29 липня в області було ще дві аварії з мотоциклістами. В Ічні і Сновську.

Водій мотоцикла «Forte FT125-K9A» потрапив до Ічнянської центральної районної лікарні. О пів на восьму в Ічні його збив легковик «ВАЗ-21104». «Відбувся легким переляком», — сказав завідувач хірургічного відділення Михайло Острик.

Водій скутера «LEGEND» госпіталізований у Сновську центральну районну лікарню. В обід у Сновську з ним зіштовхнувся під час розвороту мікроавтобус «Volkswagen Transporter».

Тамара Кравченко, тижневик «Вісник Ч» №31 (1733), 1 серпня 2019 року

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: мотоцикл, ДТП, стадо корів, «Вісник Ч», Тамара Кравченко

Добавить в:


ЦентрКомплект