Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Сімох кунашівських школярів возитимуть по ніжинської гімназії

Сімох кунашівських школярів возитимуть по ніжинської гімназії

Сімох учнів Кунашівської початкової школи на навчання возитимуть до Ніжинської гімназії №14. Діток з садочка — також. Минулого року Кунашівка Ніжинського району увійшла до складу ніжинської громади. І такі зміни — як наслідок.— З початку об’єднання Кунашівська початкова школа була у структурі управління освіти як окремий навчальний заклад. Проте у двох класах навчалося лише семеро дітей: в одному — четверо учнів, у іншому — троє, — говорить Станіслав Кропив’янський, начальник Ніжинського міського управління освіти.

— Це були класи-комплекти?

— Ні. Навчання дуже своєрідне. Ближче до індивідуального.

На сьогодні прийнято рішення про закриття Кунашівської початкової школи. Працює ліквідаційна комісія.

З першого вересня дітей будуть підвозити до міської школи.

Була зустріч з батьками. Нам вдалося їх переконати. І кунашівці написали заяви про переведення дітей.

Організували екскурсію батькам до гімназії. Там їм усе показали, розповіли. Умови сподобались: велика спортивна, актова зали.

У цій же школі за кілька місяців буде відкрито садочок. Зараз закінчуються ремонтні роботи. Тож 11 дошкільнят будуть возити разом з учнями у Ніжин.


— Як вдалося умовити батьків дошкільнят?

Вони погодились, що у Ніжині значно кращі умови для навчання і спілкування.

— А старшокласники?

— Вони їздять до крутівської школи Ніжинського району. Заклад непоганий. Але якщо будуть бажаючі, вони теж зможуть перейти до ніжинської гімназії.

Наразі ведемо перемовини з перевізниками. Визначили, скільки це може коштувати. £ чотири фірми, яким пропонуємо обслуговування.

Це гарантовані кошти з міського бюджету. Відстань незначна — 15 кілометрів. Максимум 15 хвилин їзди.

— Що з учительським колективом та робітниками?

— У школі було чотири учителі разом з директором. Усі, окрім вчителя англійської мови, пенсіонери. Останній запропонували роботу у гімназії. Працівникам також надали пропозиції у ніжинському навчальному закладі.

Щодо працівників садочка, то поки працюють у Кунашівці. Коли відкриємо при міській гімназії, зможемо надати робочі місця там.

Марина Забіян, тижневик «Вісник Ч» №31 (1733), 1 серпня 2019 року

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Кунашівка, учні, школа, «Вісник Ч», Ніжинська гімназія, Марина Забіян

Добавить в:


ЦентрКомплект