Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Сьогодні офіційно відкрили відремонтований підземний перехід на Шерстянку


Home net

Сьогодні офіційно відкрили відремонтований підземний перехід на Шерстянку

Інспектував оновлену споруду особисто мер міста Владислав Атрошенко, який оцінив якість робіт та поспілкувався з чернігівцями. Відкриття об’єкту плавно переросло у стихійну зустріч місцевих мешканців з главою міста. Під час зустрічі, крім слів вдячності, лунали також і нарікання та пропозиції, щодо покращення інфраструктури мікрорайону.Однією з важливих складових нововведеного об’єкту стало організація охорони підземного переходу та встановлення відеоспостереження для запобігання фактам вандалізму.
В цілому, жителі Шерстянки висловлювали задоволення та дякували міському голові за ремонт споруди, яку не ремонтували ще з часів її будівництва. Але серед запитань були і питання про підйомник для інвалідів, і вдосконалення пандусів, з яких колеса візочків сповзають то вправо то вліво.Щодо спецпідйомника, то мер повідомив, що в планах будівництва він є, але цього року на нього не вистачило коштів, тому це перспектива майбутнього.

Хвилювала місцевих мешканців і доля ринків: офіційного «Вісла» і стихійного, який існує вже безпосередньо на території Шерстянки. Особливо переймалися люди літнього віку, які, час від часу, продають тут вирощену власноруч городину, аби хоч якось підлатати свій бюджет.

Владислав Атрошенко відповів, що оскільки господар ринку «Вісла» ось вже кілька років не дбав за благоустрій, то будемо з ним щось вирішувати, бо далі такий розгардіяш на ринку творитись не може. На сьогоднішній день він виглядає одним з найменш привабливих.

Стосовно ж «стихійного ринку» питання суперечливе. В такому вигляді як він є, він залишатися не може. Його треба або прибрати, або ґрунтовно реконструювати. Це питання майбутнього. Для початку, на прохання тих, хто тут торгує мають встановити хоча б біотуалет та облаштувати місце для миття рук.

Були серед скарг і нарікання на роботу ЖЕКу, запитання щодо відкриття більш короткої дороги, пропозиції облаштувати на Шерстянці парк з лавками та навіть збудувати церкву.
Люди не завжди розуміють компетентність та фінансові можливості міської влади. Тому мер терпляче слухав та пояснював, те що не стосувалося функцій мерії, а також роз’яснював, що і коли тут ще планується зробити.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Шерстянка, перехід, Атрошенко

Добавить в:


ЦентрКомплект