Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Оговтуються від наслідків буревію

Оговтуються від наслідків буревію

Негода, яка пронеслася на початку липня нашим краєм, завдала чимало незручностей і збитків як громадянам, так і організаціям та установам.

Внаслідок буревію було знеструмлено ряд населених пунктів і вулиць, місцями пошкоджено телефонний зв'язок, мережі інтернет. Подекуди у помешканнях, господарських спорудах людей, на будівлях установ сильний вітер зривав покриття, валив навіть величезні дерева і ламав гілки, які пошкоджували і лінії електропередач та їх опори, і телефонний зв'язок.
Зокрема, на міжнародній автотрасі Київ – Чернігів – Нові Яриловичі повалені лісові насадження від повороту на с. Клубівка до Нових Яриловичів перекрили на декілька годин рух автотранспорту, утворивши затори.

Протягом майже чотирьох годин ріпкинські рятувальники із залученням особового складу, власної техніки та сил Добрянського лісгоспу ліквідовували завали та звільняли проїжджу частину автомагістралі на 5-кілометровому відрізку. Власними зусиллями звільняли проїжджі частини доріг і в деяких громадах району.

Аварійні бригади працювали над ліквідацією наслідків буревію у декілька змін. Відновлювальні роботи тривали протягом усього минулого тижня. Оговтувались від лиха ще й на початку цього тижня.

Загалом, як повідомили у райдержадміністрації, внаслідок буревію було зафіксовано 37 поривів по 27 лініям електропередач, пошкоджено 24 опори ліній електропостачання 0,4 кВ, дві – 10 кВ і одна – 35 кВ.

Перебої в електропостачанні виникли майже у 80 відсотків населених пунктів району. Серед установ найбільше постраждали будівлі ЦРЛ та Новояриловицької школи, де було пошкоджено шиферне покриття дахів.

Сергій Куриленко, «Чернігвщина» №29 (742) від 18 липня 2019

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: стихія, негода, наслідки, Куриленко, Чернігвщина

Добавить в:


ЦентрКомплект