Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » У людей град на землю падає, а на Корюківщині – колоди!

У людей град на землю падає, а на Корюківщині – колоди!

Радіти чи ні, якщо біля вашого двору приземлилася колода? Сусіди.City запитали у героїні цієї історії.Пенсіонерка Наталія Роговенко, жителька центральної вулиці Б.Хмельницького у селі Тютюнниця біля Корюківки, 10 липня десь о шістнадцятій годині почула, як під двором щось важко гупнуло.

Саме промчався навантажений автомобіль-лісовоз. Син жінки вийшов подивитися. А біля колодязя велика колода лежить! Затягли її у двір. Думають – гадають з матір’ю: радіти чи ні несподіваному прибутку? Хтозна.


Наталія Роговенко з несподіваним прибутком

З місяць тому так само везли машини деревину. Стрельнуло у однієї вантажівки колесо, покришка зірвалась і розбила у сусіда частину огорожі з металевих листів так званого профнастилу. Правда, власник деревини поновив паркан.

Асфальт тут хороший проклали. От тільки погано, каже Наталія Василівна, що літають часто автомобілі “як оглашенні”. А тут і вигин дороги досить крутий, і діти ходять та на велосипедах їздять. Тож безпеки дорожнього руху слід дотримуватися.


Небезпечний поворот, де траплялися аварії

Бували на цій вулиці й аварії. А що поліна, шалівки з кузовів сиплються, то до цього не звикати. Проте колод, правда, ще не було. До цього випадку.

Олександр Гончар

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Наталія Роговенко, лісовоз, Корюківка, колода, двір

Добавить в:


ЦентрКомплект