Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Навіщо кандидату охорона з автоматами?

Навіщо кандидату охорона з автоматами?


 ПОЗИЦІЯ Головний герой серіалу «Слуга народу» Василь Голобородько їздив на роботу на велосипеді. А ось справжній кандидат від однойменної партії по округу 205 Олег Семінський ходить по місту з охороною. Ще й озброєною справжнімии автоматами.
Від кого охороняють кандидата невідомо. Можливо хтось дезінформував пана Семінського та нав'язав думку про те, що чернігівці - агресивні та небезпечні люди? I можливо, протягом перебування в Чернігові кандидат побачить, що в нашому місті живуть хороші, мирні люди і, зрозумівши це, відмовиться від озброєних охоронців.
3 липня до Семінського в автосалон «Тойота» приїхала група добровольців-атошників. Вони запитали, як він потрапив до партії «Слуга народу» та до Чернігова. Під час розмови кандидату запропонували пройти поліграф і він неочікувано погодився. «Поліграф так поліграф, стадіон так стадіон», - впевнено сказав Олег Семінський.
І ось 11 липня в той самий автосалон приїхав кваліфікований поліграфіст Дмитро Попов з необхідним обладнанням. Але Семінський відмовився, пославшись на те, що поліграф мають проходити всі кандидати...
Як це було - дивіться на відео.

.

Максим Запроданець

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект