Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Керівники комунальних підприємств міста готують публічне покарання злісним неплатникам комунальних послуг


Нормовен

Керівники комунальних підприємств міста готують публічне покарання злісним неплатникам комунальних послуг

Напрацювати механізм та провести «публічний процес» над чернігівцями - злісними неплатниками за комунальні послуги вирішили керівники комунальних підприємств міста, які ці послуги надають. За підтримку такого рішення висловилися всі очільники сервісних підприємств: КП Деснянське і Новозаводське, «Водоканал» та всі керівники ЖЕКів. Таке рішення визріло в ході робочої наради під головуванням заступника мера Андрія Черненка в четвер 11 липня. На порядку денному стояло одне питання - розгляд скарг громадян з питань ЖКГ та благоустрою міста. Паралельно, під час розгляду заяв чернігівців, виникло і запитання щодо фінансування ремонтних та будівельних робіт, а також методів стягнення боргів зі злісних неплатників.

У своєму виступі директор КП «Чернігівводоканал» Сергій Малявко  зауважив, що особливо непокоять і обурюють випадки, коли боржниками виступають досить заможні чернігівці, власники дорогих автівок, квартир і бізнесу. Тому зараз напрацьовується правовий механізм впливу на таких боржників. Консультації з начальником управління юстиції вже знаходяться на завершальному етапі і тоді цей показовий процес буде проводитися із широким залученням ЗМІ та максимальним медіа-резонансом. Все це робиться для створення правового прецеденту для використання такої практики в майбутньому щодо впливу на подібних злісних неплатників комунальних послуг.

Обговорювалися і питання стягнення боргів з інших категорій неплатників, зокрема з різних асоціальних елементів, які є власниками квартир у багатоповерхівках Чернігова. Через таких потерпає дуже багато чесних чернігівців, а дієвих методів упливу на таких порушників суспільного співжиття ще не знайдено. Ні поліція, ні виконавча служба, ні суди не можуть відповісти на запитання як стягнути з них плату за всі ті зручності, якими вони користуються.Начальник КП «Деснянське» Віктор Пригара навів приклад, коли в результаті відключення таким горе-мешканцям каналізації, вони стали зливати нечистоти прямо у підвал будинку, бо мешкають на першому поверсі. Від чого всі сусіди цих мерзотників стали потерпати від нестерпного смороду. Зараз по власниках цієї квартири готуються певні заходи реагування. Тому Віктор Васильович також підтримав пропозицію щодо публічного покарання злісних неплатників і створення правового прецеденту.
Для цього потрібно створити спеціальну комісію з числа всіх зацікавлених служб і з урахуванням всіх норм законодавства влаштувати боржникам публічне покарання.

Чиновники запевнили, що це станеться вже досить швидко. А напередодні вони сповістять про це ще й ЗМІ, аби ті також взяли участь у процесі та інформували якомога ширшу аудиторію громадян міста і області.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: неплатники, боржники, Малявко, Пригара

Добавить в:


ЦентрКомплект