Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » У Корюківці поспішають відремонтувати тепломережу, щоб не зірвати «Гурок – Fest» до Дня міста


Нормовен

У Корюківці поспішають відремонтувати тепломережу, щоб не зірвати «Гурок – Fest» до Дня міста

День міста корюківчани цього року відзначатимуть 27 липня. І хоча остаточної програми заходів ще немає, про пригощання гостей свята традиційною на Корюківщині стравою – тушкованими огірками - організатори вже оголосили.У сквері, де проводять «Гурок – Fest», триває ремонт

Ще у лютому на теплотрасі у центрі Корюківки, що по вулиці Бульварній, сталася аварія. З тих пір лишилася розрита траншея, що перетинає скверик, який зазвичай на День міста і День незалежності перетворюється у великий гостинний двір.

Там представники громад району влаштовують виставки і частування, а торгівля – пропонує широкий вибір смаколиків.

І ось нещодавно Корюківська дільниця облтеплокомуненерго одержала усі матеріали для ремонту розкритої теплотраси. Труби діаметром 159 міліметрів, ізоляцію та все інше необхідне.Почали укладання нових труб і їх зварювання на протяжному відрізку — від котельні біля першої міської школи і до будинку по провулку Бульварної, 1-А. Ці роботи планують закінчити до Дня міста Корюківки.Хто відключився від централізованого опалення?

У наступний опалювальний період Корюківській дільниці облтеплокомуненерго доведеться забезпечувати теплом майже усіх своїх споживачів.

У червні відключилися від централізованого теплопостачання лише три восьмиквартирні будинки. А ще раніше на індивідуальне опалення перейшов такий же будинок по вулиці Слов’янській. І це поки що все.

У будинках встановлять по два лічильники

Між тим нові законодавчі акти націлюють теплокомуненерго обладнати кожен з усіх багатоквартирних будинків з централізованим опаленням і гарячим водопостачанням — двома приладами обліку.

Тобто встановлять лічильники теплової енергії та обліку гарячої води. І чим більший будинок, тим буде більший лічильник. Отже, вартість цих приладів різна.

Спочатку лічильники встановлюватимуть за рахунок підприємства, і для цього воно бере кредити. А далі укладатиме договори з усіма мешканцями будинків на погашення цих кредитів протягом двох років.

Біля під’їздів багатоповерхівок були розвішані об`яви, де все це роз’яснювалося. Було зазначено, скільки жителі будуть платити за них. Таким чином, раз у квартал власникам квартир надходитимуть відповідні платіжні квитанції.

В середньому платитимуть по двісті гривень з квартири у квартал.

Начальник дільниці Андрій Штиков підкреслює, що облік споживання посилюватиметься. Мешканцям багатоповерхівок варто швидше створювати об’єднання співвласників (ОСББ) для вирішення спільних проблем. Зокрема, щоб підтримувати житло у належному стані.

Олександр Гончар

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Корюківка, «Гурок – Fest»

Добавить в:


ЦентрКомплект