• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Чим небезпечний кір, кому слід замислитися про щеплення та де його можна зробити? (відео)


Радио

Чим небезпечний кір, кому слід замислитися про щеплення та де його можна зробити? (відео)

Робити або не робити щеплення дитині, - це одне з найважливіших рішень, які приймають батьки. Є багато як прихильників, так і скептиків. Одні беззаперечно розуміють важливість вакцинації, інші невпевнені в якості вакцини та переймаються через можливі ускладнення.
Наразі існує чимало інфекційних захворювань, які небезпечні перебігом та наслідками. Науковці ще й досі не вигадали ліків від таких недуг. Неєдиним надійним засобом захисту від смертельно небезпечних хвороб лишається вакцинація.
Згідно календарю профілактичних щеплень, дітям їх роблять планово та безкоштовно. А віднедавна і дорослі зможуть вакцинуватися, зокрема, проти кору, каротиту та краснухи, також безкоштовно. У зв’язку зі спалахом кору в Україні та рекордними темпами розповсюдження інфекції Міністерство охорони здоров’я скасувало вікові обмеження на безоплатну вакцинацію від цієї недуги.

Чим небезпечний кір, кому слід замислитися над щепленням та де його можна зробити, про все дивіться у сюжеті.Відео: «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: щеплення, дитина, кір, інфекційна хвороба, «Дитинець»

Добавить в:
 
 


Центр Комплект