Нормовен

Перебила ноги, аби не пила

Апеляційний суд області має визначити, де судитимуть 22-річну Світлану Медведьову з села Яблунівка Носівського району (про її синочка читайте на 16 сторінці). Нині вона у СІ3О за вбивство матері 43-річної Тетяни.Трагедія сталася в кінці березня цього року. Світлана не випивала, наркотиків не вживала, єдина її провина була в тому, що народила дитя без шлюбу. Хто батько — багато чуток з цього приводу, навіть брата приплітають. За це і не злюбили її батьки. Синочок народився слабенький, думали, не виживе. Та за півроку старань медики обласної дитячої лікарні витягли з важкого стану.

Мати раніше працювала дояркою, та через випивку попросили з роботи. Батько підробляє у фермера. Того дня теж був на роботі. Тетяна вже о шостій ранку пішла похмелятися. Дочка побігла її звідти забирати. Її вже так допекли п’янки вдома і поза домом, що стався нервовий зрив. Дорогою додому вона палицею дубасила матір по руках, голові і ногах. Так, що аж рани з’явилися. Коли мати знепритомніла, затягла її в хату і поклала на ліжко. Що Тетяна Богу душу віддала, зрозуміла кума, яка прийшла до Медведьових.

Світлані загрожує від 7 до 15 років тюрми. Сина відправили до сиротинця. Діду він не треба. Батько Світлани проживає з п’ятнадцятирічним сином.

Валентина Остерська, тижневик «Вісник Ч» №25 (1727), 20 червня 2019 року

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Медведьова, випивка, суд, СІЗО, «Вісник Ч», Валентина Остерська

Добавить в:


ЦентрКомплект